2410
2553

ببینید عزیزان خیلیاتون گفتید ک تو خیلی سعی داری خودتو از جاریت قشنگتر نشون بدی و هرکاری میکنی ک بگن تو خوشگلتری و عکس درحد میکاپ عروس گزاشتی عزیزان اون دوتا عکس جاریم قشنگترین عکسایی بود ک جاریم داشت از خودش و من اصلا همچین قصدی نداشتم اتفاقا قشنگ ترین عکساشو گزاشتم ک شما نظر بدین و اون عکس خودم عکس عقدم بود چون گفتید بدون افکت بزار من فقط عکس عقدم بدون افکت بود بعدم من اگ میخاستم عکس عقد و عروسی جاریمو بزارم خیلی اونجاها بد افتاده بود لاغر تر و تیره تر بود ولی من نمیخاستم بگین من قشنگ ترم ن چون هرکس قشنگی خودشو داره و کسی از کسی قشنگ تر نیس من از این تعجب کردم ک گفتین شبیه هستیم اخه هیچکس تاحالا همچین حرفی نزده بود و فقط تعجب کردم نه اینکه بگین بدش اومده یا میخاد بگه من قشنگترم تو دلم بود باید میگفتم

بیخیال توروخدا دوست عزیز❤استغفرالله .

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واقعا میمونم از دغدغه هاتون و این که میخواین خودتونو خوب جلوه بدین...به زندگیتون برسین این مسائل واقعا اهمیتی نداره

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ژلوفن کیم؟! 💊  نبود؟🤔  استامینوفن چی؟!😐   گل گاوزبون؟!☕  از این قرص جوشانا چی😐                                   خدایا دمت گرم....به ما رسید همه رو شفا دادی😏🤣                                
2714

والا خودتم مقصری 

اگ نمی خواستی عکس پخش بشه تو سایت نمیذاشتی شکایت هم بکنی ب هیچ جا نمی رسی

اتفاقا لگ کاربر بهار ب جرم فحاشی ازت شکایت کنه جرم تو سنگین تره

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …

والا بنظر من اینایی ک عکس اطرافیانشون را میذارن تو نظرسنجی ها ی مزخرف این سایت و امثال شما یه آدم های عقده ای و با کمبود محبت فراوون هستن واقعا دنبال چی هستین؟ که بهت بگن تو از جاریت خوشگلتری؟ خب بعدش چی؟ به چی میخای برسی؟ 

امیدوارم جاریت موضوع را بفهمه و ازت شکایت کنه به جرم پخش کردن عکس هاش آدم های مثل تو باید به سزای کارشون برسن

ببین گلم یا معنی فضای عمومی رو نمیدونی یا معنی اعتماد رو

اسکرین گرفتن از چت خصوصی جرمه

اما هزاران عکس توی نت هست ک عکس شما هم یکی از اون هاست و هررررررکسی میتونه شات بگیره و مهم تر اینکه کسی عکس رو از گوشی شما برنداشته بذاره تو فضای مجازی، خودت با خوایت خودت این کار رو کردی

میدونی نی نی سایت چقددددر خواننده ی خاموش داره؟؟؟ شما حالا شاید دلی از کسی ناراحت باشی ولی بنظر من سیو کردن و اسکرین گرفتن عکسی ک تو نت هست جرم نیست مگر اینکه از خود طرف دزدیده شده باشه اون عکس

شما الان از کجا میدونی چند نفر شات گرفتن از عکست؟

🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

خیلی کار زشتی کردی که عکس جاریتو گذاشتی و ناخواسته پخش شد من اگه کسی باهام اینکارو انجام بده و عکسمو جایی بذاره  ازش نمیگذرم-حالا اگر بر فرض بگن تو خوشگلتری مشکلت حله دیگه؟؟؟؟ چقدررررربچه بازی آخه تو رو خدا بزرگ بشین دیگه

2706