2129
2106

رژلب قرمز

اگه ی قلب عین آینه داری،مث مایی،قابل احترامی🌺🌸 تو این تاریکی کنارماه🌙هنو زندن ستاره ها🌟 هنوزم میشه کودک بود👧 دست زد به چشای ماه🌙 هنوزم با ی طناب و تاب میشه آویزون شد از ستاره ها⭐🌟کار خوبه خدادرست کنه❤سلطان محمود خر کیه؟            

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124
2050
من زیاد رمان خوندم ماهی زلال پرست خوب بود بانو قصه انتخاب دوم عبور از غبار و دردم نا گفته ها او دوست ...

راز یک سناریو رو بخون عالیه عالی مطمعنم خوشت میاد

🤍تنهاتورا میپرستم وتنها ازتویاری میجویم🤍

رمان آنلاین برای مریم نویسنده  مائده فلاح 

واقعا ارزش خوندن داره فصل پایانی رمانم هس 

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
خوندمش دختره پرستاره اره واقعا خوب کبوترم خطبه ولی من ماهی زلال پرست و خیلی دوست داشتم با لانه ویران ...

اععععع خوندی 

هبوط و بخون چون اینم اجتماعی و قشنگه

🤍تنهاتورا میپرستم وتنها ازتویاری میجویم🤍
راز یک سناریو رو بخون عالیه عالی مطمعنم خوشت میاد

انگار شماهم رمان خونین چنتا بهم معرفی کنین من خیلی خوندم اگر میخوای بخونی عبور از غبار و ماهی زلال پرست کبوتر انتخاب دوم خیلی دوست داشتم لوس و بی مزه نبودن 

❤❤❤❤❤❤وارث عذاب عشق❤❤❤❤❤❤

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐
2051