2703
2553

چه دارویی خوردین خوب شدین؟

من دیگه خسته شدم از این دکتر به اون دکتر

نولپازا ارزونیم لانسوپرازول امیپرازول هیچی تاثیر نداره

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تغذیتو درست کن ، چیزای اسیدی و ترش و چرب نخور ، بعد غذا یه جا تلپ نشو و یکم راه برو تا غذا هضم شه ، ورزش کن . مرتب هم شربت معده بخور ولی قرص زیاد خوب نیست . کلا بیماریای گوارشی راه درمان نداره جز سبک زندگی سالم

خوب نشدم از ۱۳ ، ۱۴ سالگی داشتم تا الان که ۲۳ سالمه یه دوران طوووولانی امپرازول خودم،  فقط ا ...

توروخدا نگو اینجوری من کلی روحیه خودمو همش میبرم بالا هی امید میدم

واقعا ۱۳ ساله این مشکل رو داری؟ سوزش گلو پدرمو درآورده

نمیشه عمل کرد این دریچه رو؟

تغذیتو درست کن ، چیزای اسیدی و ترش و چرب نخور ، بعد غذا یه جا تلپ نشو و یکم راه برو تا غذا هضم شه ، ...

آخه میگن شربت معده هم زیادیش خوب نیست شما هم مشکل دریچه داری؟

چقدر شربت میخوری؟

توروخدا نگو اینجوری من کلی روحیه خودمو همش میبرم بالا هی امید میدم واقعا ۱۳ ساله این مشکل رو داری؟ ...

چرا میشه عمل کرد، من کلا یبار تو ۱۷ سالگی واسش رفتم دکتر البته، شاید باز میرفتم خوب میشدم، ولی چون میترسم بهم آندوسکوپی بده نمیرم، 

ببین بعد غذا تا ۲ساعت دراز نکش ، سعی کن غذاهای خشک بخوری، میخوای بخوابی هم ۲تا بالش زیر سرت بذار

مضطرب نشو، تندی ، ترشی ، شیرینی زیاد نخور 

اینا خیلی تاثیرشون از دارو بیشتره

مدام آدامس بجو

ولی نعنایی نباشه

نعنا کلا ضرر داره

Smelly Cat , Smelly Cat , what are they feeding you ? 🐱
2714
خوب نشدم از ۱۳ ، ۱۴ سالگی داشتم تا الان که ۲۳ سالمه یه دوران طوووولانی امپرازول خودم،  فقط ا ...

ببخشید عزیزم من اشتباه خوندم فکر کردم میگی ۱۳ ساله درگیرم با این حال بازم زمان کمی نیست

آخه میگن شربت معده هم زیادیش خوب نیست شما هم مشکل دریچه داری؟ چقدر شربت میخوری؟

من همه مشکلات گوارشی رو دارم . ریفلاکس ، معده درد و یبوست . البته ریفلاکسم به این شدت نیست . ولی من 4-5 ساله مشکل معده و روده دارم امونمو بریده دکتر هییییییییییچ کاری واست نمیکنه تا خودت سبک زندگیتو تغییر ندی .

دقیق نمیدونم عوارض شربت معده چیه اما میدونم از قرص بهتره .

چرا میشه عمل کرد، من کلا یبار تو ۱۷ سالگی واسش رفتم دکتر البته، شاید باز میرفتم خوب میشدم، ولی چون م ...

من آندو کردم اما قرصا روم اثر نداره

مرسی عزیزم

من همه مشکلات گوارشی رو دارم . ریفلاکس ، معده درد و یبوست . البته ریفلاکسم به این شدت نیست . ولی من ...

واقعا مشکلات معده و روده سخته

2706