1874
2047
عنوان

در ماه چقد لباس خونگی میخرید

586 بازدید | 47 پست

خدایی اینجا همو نمیشناسیم پس راستشو بگید

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما تُنگ بودیم دریا بودیم ک ماهیمون نمیمُرد....

در ماه نمیخرم هر وقت نیاز باشه

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 

سالی 3یا4بار اونم نه بر تا پا.هرچی لازم داشته باشم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و حاجت رواییم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم .ای معبودم زمانی که نخواستم از تو پس عطا فرمودی به من پس کدام کس است انکه درخواست کنم عطا کند مرا.معبودم هرگاه نخوانم تورا پس حاجتم را برآوردی پس کیست آنکه بخوانم اورا حاجتم را برآورده کند.خدایا به همه ما رحم کن و مارا به صراط مستقیم راهنمایی کن.ای خدای مهربونم منو با پسرم و خوانوادم آزمایش نکن و همه بلا هارو از ما دور کن .خدایا کمکم کن همسرو مادرخوبی باشم.الهی آمین

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2039

سالی س چار بار کلی میخرم اینطوری هر ماه ن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم⁦❄️⁩چالش حرف ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16194481865213    اگه حرفی هست میشنوم 💙                                                      یه وقت هایی باید حرفاتو بخوری ، تکبر و خودبینیت رو له کنی، غرورت رو کنار بذاری و بپذیری ک اشتباه کردی.این تسلیم شدن نیست، بالغ شدنه . واقعا خواسته زیادیه هنوزم بعد این همه وقت ازت انتظار یه معذرت خواهی رو دارم ؟بخوام قبول کنی که بهم ضربه زدی .بخوام عین من زجر بکشی . بخوام که همه ی کارا و موقعیت هایی که سرم آوردی گردن بگیری .بخوام چیزی ک من کشیدم رو تو هم تجربه کنی...ولی میدونم نمیکنی ، واین چیزیه که مجبورم قبولش کنم چه بخوام چه نخوام! همه فکر میکنن من کنار اومدم و فقط گاهی ناراحت میشم ، اما نه من همیشه ناراحتم، خوب نیستم اما یادم میاد خوب بودن چه شکلیه ،بنابراین میتونم اداشو دربیارم . تکه تکه ی وجودم ازت خسته شده ، خستم از گریه های مداوم ، از لحظاتی که رعشه به قلبم میندازه .خسته ام از این ک خوشحال بودنم به این وابسته باشه ک تو بهم توجه میکنی یا نه ، خسته ام از اینکه احساس کنم انگار کل دنیا داره رو سرم خراب میشع .اگ حذف کردن من باعث میشه حس کنی زندگی بهتری قراره داشته باشی پس اینکارو بکن ،اگرچه هرگز سعی نکن دوباره برگردی وقتی ک فهمیدی من هرگز مشکل تو نبودم .
2055
هیچ خدایی کم پیش میاد لباس بگیرم مراسمی چیزی خونگی هم کم پیش میاد اما بنظر خودم شیک پوشم ولخرج نیستم ...

بزار گلم😍

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما تُنگ بودیم دریا بودیم ک ماهیمون نمیمُرد....
1718