2726
عنوان

حال خاله ی بیچاره من خیلی خیلی خرابه 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4802 بازدید | 231 پست
همینجوری پرسیدم⁦☹️⁩

اشکال نداره بله همونم 

فقط دعا کنین 

مادربزرگم خودشو میزنه نمیتونم آرومش کنم 

واسه همینه مامانم گفت هیچی نگو من آرومش میکنم 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو خونه ۵ درصد بوده تا اومده بیمارستان ۸۰ شده الان ۸۶ 😭😭😭😭😭😭😭😭 الان به شوهرخاله ام گفتن دار ...

۹۰درصد داشتیم برگشته. فقط  داروهاشو زودتر بگیرید.‌ کرونا انگلیسی اینطوره.‌منم ۳روزه ریه م سفید شد تا مرگ رفتم. بستری بودم.‌حالا که ترخیص شدم ریه م دوباره سفید شد😓

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

الهی ب حق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خدا نظر کنه

امام سجادعلیه السلام رو واسطه قرار بدید 🙏🏻

روز خلقت در دل ما شوق دیدار تو بوداز همان آغاز ما را کم تحمل ساختند🫂 
چند سالشه خالت دم اذانه ایشالا خوب میشه

۵۰ سالشه و مادر پسر ۱۹ ساله اس 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
اره  سکوت کن حال روحی اونا هم بده به بچها هم چیزی نگو اصلن

پسرش دیگه غذا نمیخوره تو شوکه 😔😔😔😔

تو چیکار کردی باهمسرت؟خوب شدین باهم؟

باهام حرف میزنه .الان اخلاقش بهتر، تا ببینم چند روز دیگه چجوریه🤕😤

من انقدر ازش دلخورم که زیاد باهاش حرف نمیزنم .بیشتر اوقات ساکت یگوشه میشینم

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
ای وای😣تو رو خدا دعا کنید پسر منم زودتر خوب شه😭

لعنت به این بازی کثیف کرونا 😭😭😭😭😭😭 

بابای دوست منم دیشب فوت شد بنده خدا😔عزیزم خدا حال خالت رو بهتر کنه ایشالا 

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
اشکال نداره بله همونم  فقط دعا کنین  مادربزرگم خودشو میزنه نمیتونم آرومش کنم  واسه ...

😭ناراحت نباش .امیدت به خدا باشه منم دعا میکنم خوب بشن انشاءالله

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
2706