2703
2553
عنوان

حال خاله ی بیچاره من خیلی خیلی خرابه 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4802 بازدید | 231 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دارویی گرفتن؟ چند درصد درگیری ریه داره؟

تو خونه ۵ درصد بوده تا اومده بیمارستان ۸۰ شده الان ۸۶ 😭😭😭😭😭😭😭😭

الان به شوهرخاله ام گفتن دارو بگیرین بیارین 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
2456
ینی تو کما رفته

اره 😭😭😭😭😭😭بهش شیلنگ ونتیلاتور زدن 

مادربزرگم زار زار گریه میکنه اصرار کرده ببرمش ببینه قبولم نمیکنن

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
2714

[QUOTE=187162050]وای از ترس مردم با تاپیکت پسرمنم جواب تست کروناش نیونده هنوز ممکنه حالش بدار بشه بلایی سرش بیاد😣😓 ...[/QUOT]

نگران نباش. ما همه گرفتیم. بچه هام و همسرم زود خوب شدن من هنوز درگیرم. این موج جدید ۹۹درصد خانم های جوون رو میندازه. امار دقیق دارم😭😓

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
بله چطور؟ الان این حرفو نزنم حوصله ندارم  خاله امو خیلی دوست دارم 😭😭😭😭😭

همینجوری پرسیدم⁦☹️⁩

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

عزیزم انشالله که حالشون خوب بشه❤

⏲️وزن شروع ۱۱۰.۸۰۰ 🔓وزن الان ۷۷.۵ 🔒وزن هدف ۷۰  📏قد ۱۷۵.                                                                 سوال های احتمالی:عمل نکردم.بدون هیچ قرص و پودر و دمنوشی لاغر شدم.رژیم لیمومی و غفاری و کرمانی و ... نگرفتم.کالری شماری نمی‌کنم.فقط با سالم خوری و ورزش وزن کم می‌کنم.از مرداد ماه ۱۴۰۱ رژیمم و شروع کردم.                                                                تیکر بارداری نیست.        

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه. شفای همه مریضا. بخدا همش هم نمیشه تو خونه موند . دیگ واقعا طولانی شده این بیماری. ایشالا ی فرجی بشه..

خدایا شکرت برای همه چیز ولی خدا خیلی تنهام خیلی... 
ای بابا... چقد شوهرش بی عقلی کرد حالا خونه دوستت واجب بود بری  ولی اونم نمیدوست که اون خانوم ن ...

بعدا خانمه گفته مادرم کرونا گرفته خاله ام ترسیده حالش خراب شده

شوهرش هرهر تا ۵ ساعته پیش دوستش خندیده و اونوقت خیلی خیلی کم  خالمو میاورد پیش مادربزرگم 

از دست شوهرش خیلی عصبانی ام ولی سکوت میکنم

2706