2726

دوستان بازم اینایی که در جریان کرونای گرفتن خاله بزرگمون بودن بازم میگم که چیشده

اولا خاله بزرگ من ام اس داشته اونم ۱۵ ۱۶ سال و با وجود بیماریش روحیه خوبی داشت و زیاد کار میکرد اونم با وجود بیماریش وسط کار یهویی حالش بد شد پسرش کمک میکرد شوهرشم یدونه کمک نکرد و دارو مصرف میکرد و از اونا بگم رو ویلچر نبود ....

از وقتی که کرونا اومد کلا خونه نشین شد و اصلا به دیدن خونه مادربزرگ و خونه خودم نیومد و شوهرش زور میکرد میبرد خونه مادرش و کلا بهت بگم خیلی خیلی کم بیرون رفت بعد از یکسال درگیری کرونا در حد دوساعت عید دیدنی اومد خونمون و سگمو بار اول دید و حالش بهتر بود سالم بود خندون بود 😔😔😔😔 و گفتم هفته دیگه سیزده بدره بریم خونه اون یکی دایی 

(بچه ها من خاله و دایی زیاد دارم) 

شوهر خاله و خاله ام دو روز قبل سیزده بدر باهم رفتن خونه دوست صمیمی شوهر خاله و اونجا زنش یهویی گفت که مادرم کرونا گرفته و دیگه چیزی نگفت اونجا خاله ام ترسیده که زن دوست شوهرش ناقله و از اونجا کرونا گرفته ...... و من به عنوان خواهرزاده از دست شوهر خاله ام خیلی ناراحتم که چرا خاله منو میبره خونه دوست صمیمیش که مادر زن اون آقا کرونا داره و زنش ممکنه ناقل باشه ....

خلاصه خاله ام بعد از مثبت تست کرونا ۵ روز خونه موند بازم تو خونه موندن خیلی سرفه میکرد اخه با وجود ام اس نتونست کنترل کنه ببخشید بی ادبی باشه تا سرفه میکرد خونریزی پریودش ریخت.....شوهر خاله ام گفت دیگه داره بدتر میشه ببریم بیمارستان ساعت ۳ نصف شب بردن یکی از  بیمارستان شمال تهران گفتن جا نداریم بعد دوباره آورد خونه ساعت ۲ ظهر بدنش به طور فجیعی لرزید حالش خراب شد سریع آمبولانس اومد بردن همان بیمارستان گفتن جا نداریم اخر سر تا ساعت ۱۱ شب سردر از بیمارستان نیکان غرب در اومد که اونجا بستریش کردن 

ادامشو میگم 

اینایی که نمک زخم میپاشن به خدا واگذار میکنم و راضی نیستم 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد از اینکه ۱۲ روزه بیمارستان نیکان بستریه و تا دیروز وابسته اکسیژن بوده و اکسیژن خونش ۸۹ رسیده خوشحال شدیم که برسه به ۹۵ و زودتر بیاد 

حالا امروز داییم زنگ زد و به مامانم گفت حال مریم خیلی خیلی بد بوده ساعت ۳ نصف شب تمام بدنش لرزیده بیدار شده سرفه وحشتناک کرده بهش ونتیلاتور زدن اکسیژنش رسیده ۷۵ 😭😭😭😭😭

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

انشالله  حالش خوب میشه عزیزم

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

انشاا...شفای عاجل همه🙏🙏🙏🙏 

بچه ها برام دعا می کنید خوب بشم؟ ۱ماهه درگیرم،۵۰درصد درگیری ریه دارم😓😓😓💔💔

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ان شاالله که خوب شن

دیگه امیدی نیس 

اکسیژن خونش رسیده ۷۵ 

مادربزرگم داره بیقراری میکنه خودشو میزنه 

خدا شفاشون بده انشالله . شما همون دختر هتروکرومیایی هستین؟

بله چطور؟

الان این حرفو نزنم حوصله ندارم 

خاله امو خیلی دوست دارم 😭😭😭😭😭

دیگه امیدی نیس  اکسیژن خونش رسیده ۷۵  مادربزرگم داره بیقراری میکنه خودشو میزنه

چه دارویی گرفتن؟ چند درصد درگیری ریه داره؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706