2041
2042
عنوان

حال خاله ی بیچاره من خیلی خیلی خرابه 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4551 بازدید | 231 پست
ینی تو کما رفته

اره 😭😭😭😭😭😭بهش شیلنگ ونتیلاتور زدن 

مادربزرگم زار زار گریه میکنه اصرار کرده ببرمش ببینه قبولم نمیکنن

🧿وَ مِن شَرِ حاسد إذا حَسَد😊🧿  هرچه تاپیک قفلتر بهتر 😊😘 برای رسیدن به فردیکه دوستش دارم حتی یه دونه ام صلواتی بفرستین یه دنیا تچکر🌹❤😘😊 دوستان عذر میخوام درخواست هرکسیو قبول نمیکنم 🙏🏻 طرز فکرها متفاوته اگه با من مخالفید وقتت رو برای ریپلای کردن نظرات نذارید ممنون میشم😊 

[QUOTE=187162050]وای از ترس مردم با تاپیکت پسرمنم جواب تست کروناش نیونده هنوز ممکنه حالش بدار بشه بلایی سرش بیاد😣😓 ...[/QUOT]

نگران نباش. ما همه گرفتیم. بچه هام و همسرم زود خوب شدن من هنوز درگیرم. این موج جدید ۹۹درصد خانم های جوون رو میندازه. امار دقیق دارم😭😓

2032

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه. شفای همه مریضا. بخدا همش هم نمیشه تو خونه موند . دیگ واقعا طولانی شده این بیماری. ایشالا ی فرجی بشه..

تو زندگی بجایی رسیدم ک رفتار هر کس را ب پای آدم بودنش می گذارم  و ن انسان بودنش..خدایا شکرت🙏
ای بابا... چقد شوهرش بی عقلی کرد حالا خونه دوستت واجب بود بری  ولی اونم نمیدوست که اون خانوم ن ...

بعدا خانمه گفته مادرم کرونا گرفته خاله ام ترسیده حالش خراب شده

شوهرش هرهر تا ۵ ساعته پیش دوستش خندیده و اونوقت خیلی خیلی کم  خالمو میاورد پیش مادربزرگم 

از دست شوهرش خیلی عصبانی ام ولی سکوت میکنم

🧿وَ مِن شَرِ حاسد إذا حَسَد😊🧿  هرچه تاپیک قفلتر بهتر 😊😘 برای رسیدن به فردیکه دوستش دارم حتی یه دونه ام صلواتی بفرستین یه دنیا تچکر🌹❤😘😊 دوستان عذر میخوام درخواست هرکسیو قبول نمیکنم 🙏🏻 طرز فکرها متفاوته اگه با من مخالفید وقتت رو برای ریپلای کردن نظرات نذارید ممنون میشم😊 
2050
همینجوری پرسیدم⁦☹️⁩

اشکال نداره بله همونم 

فقط دعا کنین 

مادربزرگم خودشو میزنه نمیتونم آرومش کنم 

واسه همینه مامانم گفت هیچی نگو من آرومش میکنم 

تو خونه ۵ درصد بوده تا اومده بیمارستان ۸۰ شده الان ۸۶ 😭😭😭😭😭😭😭😭 الان به شوهرخاله ام گفتن دار ...

۹۰درصد داشتیم برگشته. فقط  داروهاشو زودتر بگیرید.‌ کرونا انگلیسی اینطوره.‌منم ۳روزه ریه م سفید شد تا مرگ رفتم. بستری بودم.‌حالا که ترخیص شدم ریه م دوباره سفید شد😓

الهی ب حق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خدا نظر کنه

امام سجادعلیه السلام رو واسطه قرار بدید 🙏🏻

💫ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺑﺰﺭﮔﻪ،ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺰﺭﮒ،ﺷﺎﯾﺪﻡ ﺑﻪ ﻭﺳﻌﺖ ﯾﮏ ﺩﺭﯾﺎ ﺍﺳﺖ،ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﯾﮏ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ 🙃
چند سالشه خالت دم اذانه ایشالا خوب میشه

۵۰ سالشه و مادر پسر ۱۹ ساله اس 

اره  سکوت کن حال روحی اونا هم بده به بچها هم چیزی نگو اصلن

پسرش دیگه غذا نمیخوره تو شوکه 😔😔😔😔

1718