2737
2734
عنوان

کولیک نوزادی

70 بازدید | 16 پست

فکر کنم از بدو تولد دخترم هزارتا تاپیک زدم راجع بهش

اخه من خیلی بی تجربه و ضعیفم 😔 میدونستم مشکله ولی  واقعا نمیدونستم اییییینقدر سخته نوزاد داری

دخترم ۴۷ روزشه کولیک و رفلاکس پنهان داره

تروخدا فقط محض درد دل یه چیزی بگید توانمو جمع کنم دارم کم میارم 😭😭😭😭😭

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه میتونی یه گهواره ببند تو خونه به صورت شیبدار خیلی تاثیر داره

ننو بستیم تو خونه. نمیخوابه توش

2738
اشکال نداره خدا حفظش کنه اینم میگذره من تجربه ای ندارم ولی فکر کنم زایمان کنم بچم کولیک بشه

نه این حرفو نزن انشالله ک نمیشه

ربطی ب استرس نداره. خواهرم تو بارداری دومش بشدت دوران سختی داشت دخترش آروووووووووم اصلا باورت نمیشه

سلام برو دکتر دارو میده بهت برای دل درد حتما خارجیشو بخر ایرانیش اصلا خوب نیست .اگه بچه شیر خودتو میخوره حتما غذاهای که نفخ داره رو نخور هر روز چای نبات بخور اگه دیدی بچتم خیلی اذیته یکم نباته تو دو سی سی اب قاطی کن تو پستونک ولرم شد بده بخوره .بعد صدای جارو برقی رو 2 دقیقه روشن کن با گوشی ضبط کن بزار بالای سرش البته گوشیت رو حالت پرواز باشه یا گوشی استفاده کن که سیم کارت نداشته باشه .من دخترم تا چهار ماه اینجوری بود این کارا رو میکردم اروم میشد .شکم دخترم چرب کن با روغن زیتون با دستمال نخی که گرمه ببندش .حتما بعد خوردن شیر اروغشو بگیر

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین

ببین عزیزم منم همینطور بودم اونقدر نگران و خسته و بی تجربه که تمام اینترنتو زیر و رو میکردم هرکسی میومد یه نسخه میپیچید هرکسی یه نظری میداد هرچی دکتر میگفت کولیکه فامیلامون میومدن میگفتن نه بچه یه عیبی داره اونقدر افسرده شده بودم که بیشتر از درد بچم حرفای اونا آزارم میداد فقط بهت بگم این یه دوره ایه که اکثر نوزادا تجربش میکنن و کاملا طبیعیه فقط مواظب تغذیت باش اصلا شیر گاو مصرف نکن فعلا..غذاهای نفاخ نخور سردیجات رفلاکسو تشدید میکنه حتما آروغ بچه رو بگیر دکترم بری دارو میده که خیلی تاثیر داره نهایت تا چهارماهگی طول میکشه ناراحت نباش مثل برق و باد میگذره فقط قوی باش

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))

به خدا من 4 ماه روز و شب بیدار بودم .حتما دارو بخر البته خارجیش ایرانیش اصلا تاثیر نداره .

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
ببین عزیزم منم همینطور بودم اونقدر نگران و خسته و بی تجربه که تمام اینترنتو زیر و رو میکردم هرکسی می ...

ممنونم 😔

خداکنه بگذره زودتر

دقیقا هرکی میاد یه چیزی میگه و بچه رو میگیره که آروم کنه نمیتونه

هرچی ب شوهرم میگم تا چند ماه کسی نیاد قبول نمیکنه خانوادش هرشب اینجان به بهونه کمک ولی کاری از دستشون برنمیاد

به خدا من 4 ماه روز و شب بیدار بودم .حتما دارو بخر البته خارجیش ایرانیش اصلا تاثیر نداره .

خب مثل چی؟

من الان پدی لاکت و کولیک اید میدم

2706