2733
2734
عنوان

رشته

101 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من رشتم تجربی هست و علاقه دارم زیست و بقیه درسام خوبه ولی حلیاتم متوسط هست و مخصوصا الان که مجازی هست خیلی سخته کلاس دهم هستم حفظیاتم خیلی قوی بود و همه معلم هام میگفتن برم انسانی خیلی موفق میشم ولی خوب نرفتم اومدم تجربی خیلی سخته به نظرتون تغییر رشته بدم یا همون بمونم و با تلاش به تجربی ادامه بدم کدوم بهتره؟

برو انسانی

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آره علاقه مهمه ولی وقتی نمیتونم مسئله حل کنم نمی‌دونم چ کنم 

شایدمشکل ازمعلمتونه؟ازکتاب کمک درسی خوندی تاحالا؟

برویه سررشته های دانشگاهی انسانی وتجربی روببین 

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
خیلی سعی میکنم ولی اصن یا نمی‌گیرم که بخوام تمرین کنم مسئله ها رو

حتما پایت ضعیفه

محاسبات بر پایه جدول ضرب  تقسیم  جمع  تفریق هستن باید ترتیب الویت بندیشون بدونی

بعد هم تبدیل واحد

بعد هم محیط مساحت و حجم اشکال فرمولاشون

بعدهم نمادعلمی و قدر مطلق

و بعدهم  اتحادها

اینارو بلد باشی محاسبات اب خوردنه

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍
شایدمشکل ازمعلمتونه؟ازکتاب کمک درسی خوندی تاحالا؟ برویه سررشته های دانشگاهی انسانی وتجربی روببین&nb ...

معلم هامون آره اصن خوب تدریس نمیکنن مخصوصا که الان مجازی هست و سخته کتاب کمک درسی آره چند تا فیلم دیدم فهمیدم یه چیزایی

2706