2737
2734
عنوان

جادو و دعا

85 بازدید | 6 پست

خانما من عمم فالگیره فال قهوه میگیره

بعضی وقتا حصلمون سر میره بش میگیم فال واسمون بگیره

دیشب واسه من گرفت گفت که یکی برام دعا کرده ابه دعا رو پاشیده رو لباست توم با همون لباس امدی خونه  ۴۱ روز پیش یه خانومی

جالبیش اینجاس که وقتی همون روز برا مامانمو خواهرمم فال گرفت 

همونی که تو فال منم دیدو براشون گفت 

اینم گفت که باید باطلش کنید

بنظرتون راسته یا دروغ؟؟

ته فنجون قهوه سه تامون یه عالمه قهوه جمع شده بود یه گوشه که گفت این ینی سیاهیی ینی جادو!

مال مامانمو خواهرم تا نصفه بود ولی فنجون قهوه من کلشو گرفته بود 

والا نمیدونم درسته یا غلط 

شما تا حالا برای خودتون یا اطرافیانتون پیش امده؟؟

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 

واقعیت ترسیدم 😐

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم ولی من به شدت به فال مدیوم اعتقاد دارم و وقتی گرفتم سه تا از اتفاقات برام پیش اومد و اینکه طلسم و سحر نشانه داره مثلا من ازدواجم جور نمیشد و پس از طلسم شکنی جور شدش

2731
نمیدونم ولی من به شدت به فال مدیوم اعتقاد دارم و وقتی گرفتم سه تا از اتفاقات برام پیش اومد و اینکه ط ...

ینی برم پیش یه دعا نویس بگم طلسمو بشکونه؟

ینی برم پیش یه دعا نویس بگم طلسمو بشکونه؟

اره دیگه برو ولی پیش ادم معتبر برو بعضیا بیشتر سنگینی میندازن رو ادم اگه کرجی پیش سید فاطمه کرمی برو یا اگه پیجشو داری مجازی انجام بده پیشش یا در کل پیش ادمی که مطمئنی ازش