2726
عنوان

دیابت بارداری

87 بازدید | 17 پست

مامانایی ک دیابت داشتین ازچندهفنه فهمیدین؟؟؟من خیلیییی میترسم همش احساس میکنم دیابت گرفتم...اخه قند اولم لب مرز بوددکترم گفت شیرینی نخور خیلی مهم نیست....بعدالان میترسم هفته۲۱هستم بنظرتون فردابرم بهداشت؟؟یاصبرکنم تا۲۴هفته ازمایش گلوکزبدم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر امكانش رو داري يه دستگاه تست قندخون واسه خودت بخر

منم بارداري اولم از ماه هفتم ديابت خفيف داشتم كه با رژيم كنترل شد ولي اين دفعه از همين اول دستگاه گرفتم خيالم راحت باشه

منم لب مرز بودم ولی خب چون ویار دارم هیچی نمیخورم فکر نکنم دیابت داشتع باشم

دقیقامنم اینجوریم من هیچی نمیتونم بخورم نه برنج نه شیرینی نه نون هیچی هیچی...شش کیلوکم شدم!باخودم میگم چرالب مرزبوده یعنی😀

منم ۹۴ 

۱۱ هفتم فعلا ویار دارم از غذا متنفرم فقط با میوه و تنقلات زندم نمیتونم رعایت کنم

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
دقیقامنم اینجوریم من هیچی نمیتونم بخورم نه برنج نه شیرینی نه نون هیچی هیچی...شش کیلوکم شدم!باخودم می ...

الهی بگردم... منم آب شدم اصلا🥺 موهامم ریزش گرفته

برام مولتی ویتامین نوشته دکتر ولی اصلا رو اشتهام تاثیر نداره

الهی بگردم... منم آب شدم اصلا🥺 موهامم ریزش گرفته برام مولتی ویتامین نوشته دکتر ولی اصلا رو اشتهام ...

منم همینجور هرسری هم میرم دکترم کفری میشه ازدستم ..انشالله زودتربگذرن این روزاعزیزم😔

2706