2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین دیونه شدم دعوای مامان بابام مشکوک بودن مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2648 بازدید | 137 پست
یه سالی میشه چیشون برگشته ؟

اصلا نمی سازن با هم قبلا مامانم گوشی نداشت تا این من واسش گوشی گرفتم 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا نگه ؟مگه خانوما خیانت میبینن به کسی نمیگن ؟

سوال بود...

فک کردم خودش اسی فهمیده گفتم شاید اشتباه کرده

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2728

همش با گوشیشه همش تو یه اتاق در بستست اینو میدونم با یکی هست دقیق نمیدونم کیه ولی 

2738
با یه وکیل دوست بوده نمیدونم رابطشون در چه حدی بوده اینو دیگه داداشم نگفت

🙁😐

چ چیزیم تور کرده وکیل😐

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
همش با گوشیشه همش تو یه اتاق در بستست اینو میدونم با یکی هست دقیق نمیدونم کیه ولی 

عزیزم اروم باش به خودت مسلط باش به کوچولوی تو راهت فکر کن،میدونم مشکل بزرگیه ولی نیاز به درایت و حفظ ارامش دارید.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

قبل بامن حرف میزد الان بامنم حرف نمیزنه وفقت میخواد یه دعوای کوچیک به همه میگه همه رو خبر میکنه  دوتا هام روش میزاره

2706