2058
2061

فک کنم خرابه

, °kiyan°is loading    ,                                 بیوگرافی من👈༺♥️༻                                                   یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم:) 

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2032

انشاالله مثبت باشه عزیزم،لطفا تاپیک منم بیاید برام مهمه کسی نمیاد ولی

مادر شدن سخت نیست فقط صبوری میخواد که من دارم بدستش میارم،اونقدر صبر میکنم که آخر بیای توی زندگیمون عزیزدلم🥰🤰🤱👨‍👩‍👦
2050
دو قلو نشون داده

😐😐دکترا بعد از چند ماه به زور میفهمن بعد این گفت دوقلو هست

《کاربر خانم هستم》 دوستان اگر از من خطایی دیدید ....                                           خطای دید دارید وگرنه من خیلی گلم...     

قلبم درد میکردم رفتم بیمارستان دکتر آمپول داد یه لحظه به دلم افتاد فردا موعد پریودمه شاید مثبت باشه امپولارو نزدم رفتم بی بی چک گرفتم اومدم زدم این شد

اخه هم خودم مشکل دارم هم شوهرم مشکل داره هنوز اقدامی نکردیم اینماه دوفاسیون و متفورمین مصرف کردم

حس ششم میکه

هنوز بزار تاریخ عضویتت خشک شه بعد تو چیزایی که نمیدونی نظر بده!!

《کاربر خانم هستم》 دوستان اگر از من خطایی دیدید ....                                           خطای دید دارید وگرنه من خیلی گلم...     
قلبم درد میکردم رفتم بیمارستان دکتر آمپول داد یه لحظه به دلم افتاد فردا موعد پریودمه شاید مثبت باشه ...

شاید خرابه

هنوز بزار تاریخ عضویتت خشک شه بعد تو چیزایی که نمیدونی نظر بده!!

من چند سال تو نی نی سایتم فنجول 

قبلیم ترکید 

من تو گروه دنیا اینام

الان اینجا مینویسی باید از من اجازه بگیری

1718