2703
2553
عنوان

جوابش بدم؟!

273 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من تست هوش دادم و هوش برترم اما نمیدونم چرا احساس میکنم دوستام فکر میکنن من خنگم😥

موقع چت کردن چیزایی مینویسم که بعد که میخونمشون تعجب میکنم که من نوشتم اینارو😥سر زبون دارم و حرف زدنم هم خوبه اما نمیدونم چرا احساس میکنم این فکرو میکنن بعد الان با دوستم داشتم چت میکردم بعد یه دفعه سر یه چیز چرت و بی ربط باهام بحث کرد ولی تو pv نه،تو گروه دوستام،چون من بلاکش کرده بودم دیگه الان آنبلاکش کردم پیام داده خوندم جواب ندادم بنظرتون جواب بدم؟!

(الان اسکرینارو میذارم) 

بگم کو؟😁

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ای کیو داری

ایی کیو نداری

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

حسودن دوستات

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....
2714
چرا اینقدر به مشتی دختر که اطرافتون بها میدین!  کی قراره بفهمین هیچکس مهم تر ازخودتون نیس

متولد ۸۲هستی؟

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2706