2703
2553
واقعا حتااقوام دعانویس عس ختما

عزیزم میری پیش روانپزشک یا متخصص مغز و اعصاب خب؟ یه قرص بهت میده به اسم پروپرانولول. این قرص خیلی به آرامش کمک میکنه و کاری میکنه خونسرد شی. خاطرات بد رو راحت فراموش میکنی. البته استفاده سر خود نه 

عشق افسانه ای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چهارماه

سوره کوثربخون😊❤

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2714
اازدواج کن

کسی تو دلم نمیره غیر از اون😐

خواستگار که برام میاد یاد اون میفتم و گریه میکنم

ولی خاک توسرش کنن اون یه ذره هم بهم فکر نمیکنه☹️

جوان ز حادثه ای صدسال پیر میشود گاهی......
من ۴ ساله از نامزدم جدا شدم ولی نتونستم فراموشش کنم بنظرم فراموش کردن نشدنیه😐

نه عزیزم من ۷ ساله جدا شدم. ولی فراموش کردم البته زمان برو. الان دقیقا روحیه ۱۸ سالگیم دارم.دارم ازدواج میکنم خیلیم دوسش دارم

عشق افسانه ای من
نه عزیزم من ۷ ساله جدا شدم. ولی فراموش کردم البته زمان برو. الان دقیقا روحیه ۱۸ سالگیم دارم.دارم ازد ...

اره منم اگه میتونستم ازدواج میکردم و فراموشش میکردم

ولی خب دله دیگه🤦‍♀️

جوان ز حادثه ای صدسال پیر میشود گاهی......

ان شاءالله خدا برات اتفاقای خوب و قشنگ و خوشایند رقم بزنه و ادم های خوب رو جلو راهت بزاره تا باهاشون خوشبخت بشی. 

خب یکمی زمان میبره روانشناسا میگن بعد از چنین تجربه ای(طلاق) حدود یک تا دو سال زمان لازمه تا دوره سوگواری رو پشت سر بزاری. اما خاطرات تلخش یا شیرینش رو نمیشه فراموش کرد حداقل به عنوان تجربه توی سالهای زندگین باقی میمونه اگر منطورت اینه که کمتر بهشون فکر کنی و عذابت ندن خب نیاز به زمان داره عزیزم

به نظرم اینکه بخوای همچین مسئلهای رو فراموش کنی ، خنده داره 

یه بخش مهمی از زندگیت بوده ، شما مدرسه رفتن یادت رفته؟ 

راه حل اینه که به عنوان یک بخشی از زندگیت بپذیری و قبول کنی که گذشته ، همین

2706