1874
2061

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
2062
واقعا حتااقوام دعانویس عس ختما

عزیزم میری پیش روانپزشک یا متخصص مغز و اعصاب خب؟ یه قرص بهت میده به اسم پروپرانولول. این قرص خیلی به آرامش کمک میکنه و کاری میکنه خونسرد شی. خاطرات بد رو راحت فراموش میکنی. البته استفاده سر خود نه 

عشق افسانه ای من
چهارماه

سوره کوثربخون😊❤

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉

بچه نداری؟؟؟ 

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
اازدواج کن

کسی تو دلم نمیره غیر از اون😐

خواستگار که برام میاد یاد اون میفتم و گریه میکنم

ولی خاک توسرش کنن اون یه ذره هم بهم فکر نمیکنه☹️

جوان ز حادثه ای صدسال پیر میشود گاهی......
من ۴ ساله از نامزدم جدا شدم ولی نتونستم فراموشش کنم بنظرم فراموش کردن نشدنیه😐

نه عزیزم من ۷ ساله جدا شدم. ولی فراموش کردم البته زمان برو. الان دقیقا روحیه ۱۸ سالگیم دارم.دارم ازدواج میکنم خیلیم دوسش دارم

عشق افسانه ای من
1718