2737
2734
عنوان

ارامش ذهنتون چیکار میکنید؟

94 بازدید | 18 پست

سلام گل گلیا♥

میگم بیایین بگین ک جهت ارامش ذهنتون چبکارا میکنین؟

آیا ادم رُکی هستین؟بعد اینکه حرفتونو راحت به طرف مقابلتون زدین چه حسی دارین؟

🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در جواب سوالِ اولتون، یه فایل موسیقی بی کلام دارم...اونارو با هنزفری و صدای بلند گوش میدم 

اصولا آدم رُکی نیستم، اما بیشتر اوقاتی هم که رُک حرفمو زدم بعدش پشیمون شدم...چون کلا زیاد عصبی نمیشم و حرفی از ته دلم نمیزنم به کسی..اما وقتی دیگه حرف میزنم..😑

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍

واسه اینکه کسی رو ناراحت نکنم تمام حرفارو تو خودم میریزم😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
خیلی بده منم

خیلی😔

اینجوری بقیه گستاختر میشن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706