2726
عنوان

سریال احضار🙄🙄🙄امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 26 پست
خوب اونی ک تو جنگل بود چی

اونم شیطان بود😐

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن بابا مث جن بود ک

نه عینک قرمززده بودازاین دیدشب ها همون مرده بودبنظرم حالابعدن معلوم میشه.برااعتمادکسب کردن بودمثلا.فرارشوندیدی

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
نه عینک قرمززده بودازاین دیدشب ها همون مرده بودبنظرم حالابعدن معلوم میشه.برااعتمادکسب کردن بودمثلا.ف ...

اطلاعاتو ک از طریق هک ب دست میارن.فک نکنم بخاطر اطلاعات راه بیوفته همراشون بره شمال🤔🤔

إلهي و ربّي من لي غيرك؟♡
اطلاعاتو ک از طریق هک ب دست میارن.فک نکنم بخاطر اطلاعات راه بیوفته همراشون بره شمال🤔🤔

خودش گفت شمال رفتن واینا.حالابیخیال بعدمعلوم میشه بلاخره

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
فک میکردم ترسناکتر از این حرفا باشه😕

ترسناک نیست خودفیلمه نوشته برااساس شناخت معرفتیه اخرش میخوادبگه سمت فالگیرنریدکه دروغه