2058
2047
عنوان

سریال احضار🙄🙄🙄امشب

476 بازدید | 26 پست

مگه جنه از تو جنگل باهاشون نیومد

اینی ک ماعده دیدش و زهرا هم امشب میبیندش پس کیه 

مگه زنه کلاهبردار نبود 

پس این کی بود 

اونی ک سوسن تو جنگل دیدش کی بود 

🤔

فروش ویژه ادکلن پریما

اینا که واسه تلویزیون فیلم جن نمیسازن اجازه ندارن

اون قطعا شیطونه میخواد این دختر چادریه رو از راه بدر کنه

مثل همه سریال های ماه رمضونی که توش شیطان داشت 

{ کاربر خانم هستم }                                                                                                                                                                                            از‌ وقتی که اخوان ثالث گفت برو آنجا که تو را منتظرند، دیگه هیچ جا نرفتم...                                                                                                                                                                  My only love is johnny depp
2032
2062

اونی که توجنگل دیدن جن نبودمنشی فالگیره بودبنظرم زیرنظرشون گرفت که هرکاری کردن بعدن بخودشون بگه اعتمادجلب کنه مگه ندیدین عین ادم فرارکردظاهروغایب نشد

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
SN😜شهرکرد💝۱۷تیر دراین خانه پسرکی🧒🏻 اخ پسرکی 🥰جان پسرکی😍لبخندمیزند...روزمادرفهمیدم گل پسرمی🤗
جررررررر به نکته خوبی اشاره کردی😂😂😂

شیطان خیلی کم کار شده بود هرسال ماه رمضون حداقل ۳تا سریال بازی میکرد

چند سال نبود امسال پرقدرت برگشت

{ کاربر خانم هستم }                                                                                                                                                                                            از‌ وقتی که اخوان ثالث گفت برو آنجا که تو را منتظرند، دیگه هیچ جا نرفتم...                                                                                                                                                                  My only love is johnny depp
خوب اونی ک تو جنگل بود چی

اونم شیطان بود😐

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.
ن بابا مث جن بود ک

نه عینک قرمززده بودازاین دیدشب ها همون مرده بودبنظرم حالابعدن معلوم میشه.برااعتمادکسب کردن بودمثلا.فرارشوندیدی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
SN😜شهرکرد💝۱۷تیر دراین خانه پسرکی🧒🏻 اخ پسرکی 🥰جان پسرکی😍لبخندمیزند...روزمادرفهمیدم گل پسرمی🤗
1718