2058
2061

خار دراوردی

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" Life's a game but it's not fair●●I break the rules so I don't care●●So I keep doin' my own thing●●Walkin' tall againts the rain......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2032
خار دراوردی

😂😂😂😂😂😂دهنت سرویس

زندگی ذره کاهیست که کوهش کردیم...                زندگی نام نکویی‌ست که خارش کردیم...             زندگی نیست بجز نم نمِ باران بهار...                   زندگی نیست بجز دیدن یار...                             زندگی نیست بجز عشق بجز حرف محبت به کسی ...  ورنه هر خار و خسی ...زندگی کرده بسی :)
2051

تیزی؟ 

خب چه کمکی از دست ما بر میاد؟ 

تشریف ببرید مطب دکتر زنان 

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃ماه را در آغوش بگیر🌕دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم توجه داشته باشید صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم...) 

روح کارانیه حتما 

هعی زندگی کی میرسم به صفحه مورد علاقه ام زنده باشم اون روز ک دوباره ببینمش   اون روزی ک دوباره ببینمش محکم بغلش کنم بوش کنم هیچ. کس هیچ چیزی برام اون لحضه مهم نباشه تا ابد عشقت تو قلبم زندس    اچه. جانم   
خار دراوردی

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
1718