2733
2734
عنوان

من چی رفتاری داشته باشم

90 بازدید | 9 پست

شوی از ساعت ۳ رفته فوتبال اومده نیم ساعتی خونه الان بازم رفت  احتمالا ساعت ۱۰ میاد. روزه هم هس مثلا وای  انقد بدم میاد از فوتبال رفتنش   عوووووووف  

خدایا کمکم کم صبور باشم بخشنده  ❤️❤️⁦:-*⁩⁦:-*⁩

کاباره نرفته ک فوتبال رفته

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بزار بره چیکارش داری اینجوری حالش خوب میشه وقتی حالش خوب باشه این حال خوب رو به تو هم منتقل میکنه  

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
هر چند وقت میره؟

هفته ۳ بار. و دو نوبتی هم بازی میکنه  من فقط از دستش حرص میخورم انقد لاغر مردنیه بدتر هم شده میشه

خدایا کمکم کم صبور باشم بخشنده  ❤️❤️⁦:-*⁩⁦:-*⁩
2738

عیب نیس شما بگو وقتی خونه هستی خیلی خوش میگذره اشکال نیس خانم بازی نره بره فوتبال 

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
هفته ۳ بار. و دو نوبتی هم بازی میکنه  من فقط از دستش حرص میخورم انقد لاغر مردنیه بدتر هم شده می ...

ببین باهاش صحبت کن شما الان متاهلین من نمیگم قید تفریحاشو دوستاشو بزنه بنظرم ماهی یبار کافیه بیشترین وقتش باید برا زن و زندگیش باشه سیاست داشته باش مهربون باش بزا یواش یواش بزاره کنار البته این مردا فقط جون ادم و میخورن خواهر من اگه از همون اول سخت میگرفتی رو این چیزا الان اینطور نمیشد اوضاعت