2703
2553
عنوان

👁(گودی زیر چشم)👁

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 79 پست
چند سی سی زدید؟ دائمی یا موقت زدید؟ و اینکه عوارضی داشت برای شما؟

موقت.یک سی سی.نه عوارض نداشت

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بر من خیلییییی کبوده😔 مجبورم برم چربی تزریق کنم چاره ای نیس

یکی از راهکارهایی که دادن قرص ویتامینE رو مصرف کن شاید نتیجه داد بعد برو تزریق نتیجه هم گرفتی تاپیکمو ذخیره کن بعد بیا بهم بگو🌹

منم زیر چشمام کبوده خیلی حالم بد میشه صورتمو نیبینم .. ارثی هست برای من 

چکار باید کرد؟ اطرافیانم میگن خوبه چشم درشت نشون میده

اما دوست دارم حداقل سیاهیش از بین بره

شما راهکاری ندارید؟

2720
چکار باید کرد؟ اطرافیانم میگن خوبه چشم درشت نشون میده اما دوست دارم حداقل سیاهیش از بین بره شما را ...

من عم روزغنای طبیعی استفاده کردم هم چندتا کرم ولی فایده نداشته  وقتایی که میخوام  پریود بشم یا همین ماه رمضان خیلی خیلی خیلی زیاد میشه .یه حلقه سیاه دور چشمام 

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊
2714
ممونم❤

فدات گلم خاهش میکنم💞💞💞

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

برای من ارثیه نمیدونم چیکار کنم تو فکر فیلرم 🥺

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

دوزتان من گودی نمیفهمم مثللاا تقریبا مث ریحانه پارسا؟؟

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهم‌ک‌ ب خلوتکده ای ازهمه دور من باشم ومن باشم‌ومن ..
من عم روزغنای طبیعی استفاده کردم هم چندتا کرم ولی فایده نداشته  وقتایی که میخوام  پریود بش ...

بهم میگن روغن بادام تلخ بزن ولی شما میگید روغن مصرف کردید و نتیجه نداشته

یه راهکار دادن که از ویتامینE استفاده کنیم شاید خوب بشه

2706