2058
2047

دختر خالم بارداره

میگه باسنم روز به روز بزرگتر میشه

عزیزانی که شبکه های اجتماعی مثل ( تلگرام ، اینستاگرام و ...) دارید سعی کنید براتون عادت بشه هر کانال و پیجی که دیدید تبلیغ زن های هرزه رو گذاشته واسش  گزارش بزنید  تا مسدود شه                 

من که همه جام بزرگتر و بی ریخت تر شد☹️

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم،غلط///باختم جان در هوای او غلط کردم غلط///عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم،عبث///ساختم جان را فدای او غلط کردم،غلط///دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم،خطا///سوختم خود را برای او غلط کردم،غلط///این که دل بستم به مهر عارضش بد بود،بد///جان که دادم در هوای او غلط کردم،غلط///همچووحشی رفت جانم در هوایش حیف،حیف///خو گرفتم با وفای او غلط کردم،غلط

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

بعضیا بزرگ میشه

منکه کلا بدنم هیچ تغییری نکردولی الان عروس داییم بارداره باسنش خیلیییی بزرگ شده😓

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
2032

اره چون لگن خودشو برای زایمان اماده میکنه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2050

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

خدایا چی میشه منم باسنم بزرگگ شه اصلا همه جام چاق شع

فعلا ک لاغرتر شدم

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هر کاری که بگن برای نگهداشتن تو میکنم نی نی خوشگل مامان💓بهم قول بده توهم بمونی تو دل مامانی انقدر اذیتم نکن بشین سرجات خب از الان میخوای بیای بیرون چیکار؟!
بچش پسره؟؟

نمی دونم 

چطور مگه ؟

عزیزانی که شبکه های اجتماعی مثل ( تلگرام ، اینستاگرام و ...) دارید سعی کنید براتون عادت بشه هر کانال و پیجی که دیدید تبلیغ زن های هرزه رو گذاشته واسش  گزارش بزنید  تا مسدود شه                 
بچه تون پسر بود؟

من پسر دارم تو بارداری هیچ تغییری نکردم😐فقط شکمم بزرگ شد

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
1718