2733
2734
عنوان

دهه هشتادیااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 2567 بازدید | 370 پست
خانوما گروه بزنیم تو تل فقط دهه هشتادیا باشیم گپ بزنیم؟

چرا همه تل دارن به غیر من⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩🍃

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟؟😂

هیچی اومده بودم یه. سری به اینجا بزنم یهو دست همه بریده شد برای همین. منو زندانی. کردند😄😝

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2731
میگم تو رتبت چند بود هوشبری قبول شدی راضی هستی 

سلام😘

منطقه دو رتبه م ده هزار و خورده ای

ترم دوام

خوبه بازار کار و حقوقش 

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
تکرار نشه لطفا🤨

حتما امر دیگه ای داری تعارف نکنیا عجیجم

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
خاک تو سرم نصف سایت منو میشناسن مثل اینکه اوازم خیلی پیچیده🤦🏻‍♀️😂😂😂 قربونت برم❤️

خدانکنه😂😂ارره عکستو دیدم البته قبل عکس دیدن میشناسمت 

دروغ نگو....🙂احترام نگه دار... قضاوت نکن... 🙂اگه ریپ زدی و نظری برخلاف نظرم داشتی،میشنوم...فقط با احترام! 🍃
2738
بابا چه زندان با امکاناتی گوشی و نت و... 😂 مردم تو زندان هم شانس دارن 😐😂

بله. زلیخا بهم. میرسه😂

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2706