1874
2061
عنوان

دهه هشتادیااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 2547 بازدید | 371 پست
😂😂😂 ط دهه هشتادیگید!!!!!فرع بچییدد😂😂

اره 😁😁😁۳ ییم 

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجا 😄  شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان 😂😂
هیچی اومده بودم یه. سری به اینجا بزنم یهو دست همه بریده شد برای همین. منو زندانی. کردند😄😝

جاااان😂😂

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تفلدمه❤🌷
مث کف دست میشناسنتاااا 🤣🤣🤣

ار والا بس ک شب تا صبح اینجا پلاسم😐😂😂😂🔪

نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍬🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🐤🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زِراشم چ قشنگه🥰🦚😅 هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛#بژی_کورد✌🏻🇹🇯

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

اره یادته بگو 

ارع انقد هرروز میگم تقریبی یادمه

ادبیات ۲۰

عربی ۸۰

دینی ۴۰

زبان ۳۰

زیست ۴۶

شیمی ۳۰

فیزیک ۱۰😑😂

ریاضی بالا۶۰

اوممممم اینا بودن

دولتی جندی شاپور

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤨💎نگین الماس قلبتم❤🤨///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///❤تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست❤/// کچلوی من!///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه///🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄///❤ گوزلرین گیله سین قاداسین آلیم❤///خنده بر هر درد بی درمان،،،دواست! 🥀 
2032
نهههه نموووخوااممم 🥺🥺 خو حداقل ی موز بدین برم!!!

🥒 بیا

موز گرونه

بعضے وقتـا...قلـ💔ـبت نیـاز بہ زمـ⏳ـان بیشترے داره تا چیزے ک عقلت میدونہ رو قبـول کنہ ...           
چطور متوری 😁

قربونت تو خوبی  

دختر متولد پاییز خوش صحبت و خنده رو یکمی هم احساساتی عاشق مطالعه و سفر🤗🔥🌺  خانوم معلم اینده 🙈🌠در حال تحصیل 💐🌷امیدوارم یه روزی به اون چیزی که میخوام برسم💖🌙✌🏻خدا جونم به امید خودت نه بنده های بی خودت🤗 
بزنید     ولی من تل ندارم

ممححححححححححضضض اطططلاااااععععع اسیییییی جااان تل نداره وات بزنید😂❤❤🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تفلدمه❤🌷
2051
پس بگو منم دستگیر کنن ببرن😆😂

سفارشت رو برای آنخ ماهون میکنم😁

میگن.اهنگ••͜♡-! ⇦میگم.صدات••͜♡-! ⇦میگن.رنگ••͜♡-! ⇦میگم.چشات••͜♡-! ⇦میگن.بغض ••͜♡-! ⇦میگم.هوات••͜♡-! ⇦بگن.جون ••͜♡-! ⇦میدم.برات••͜♡-!             تو فقط باش♥️♥️                                                             
جاااان😂😂

😎😂

میگن.اهنگ••͜♡-! ⇦میگم.صدات••͜♡-! ⇦میگن.رنگ••͜♡-! ⇦میگم.چشات••͜♡-! ⇦میگن.بغض ••͜♡-! ⇦میگم.هوات••͜♡-! ⇦بگن.جون ••͜♡-! ⇦میدم.برات••͜♡-!             تو فقط باش♥️♥️                                                             
متولد ۷۹ام دوووس داشتممممم اوومدممم...گردنمم کلفته جرئت دارین بیرونم کنین😁😎

او او نه بابا اختیار داری جات رو سرمااا😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تفلدمه❤🌷
گروه دهه هشتادیا فقط برا این تاپیک https://t.me/joinchat/prlsFJACjxMwMjM0 لینک آبی نیس باید کپی کن ...

نمیاد ک 

لینکو کپی کن بعد میخای پست کنی اون دوتا زنجیر بالا رو بزن بعد ابی میشع

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
1718