2058
2047

سلام سلام

ای ام دهه. هشتادی

تو مصر زندانی ام 😁

میگن.اهنگ••͜♡-! ⇦میگم.صدات••͜♡-! ⇦میگن.رنگ••͜♡-! ⇦میگم.چشات••͜♡-! ⇦میگن.بغض ••͜♡-! ⇦میگم.هوات••͜♡-! ⇦بگن.جون ••͜♡-! ⇦میدم.برات••͜♡-!             تو فقط باش♥️♥️                                                             

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

متولد هشتادم

وقتم میگذره

چنتا دوست خوبم دارم❤

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤨💎نگین الماس قلبتم❤🤨///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///❤تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست❤/// کچلوی من!///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه///🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄///❤ گوزلرین گیله سین قاداسین آلیم❤///خنده بر هر درد بی درمان،،،دواست! 🥀 

دهه هشتادی  

دختر متولد پاییز خوش صحبت و خنده رو یکمی هم احساساتی عاشق مطالعه و سفر🤗🔥🌺  خانوم معلم اینده 🙈🌠در حال تحصیل 💐🌷امیدوارم یه روزی به اون چیزی که میخوام برسم💖🌙✌🏻خدا جونم به امید خودت نه بنده های بی خودت🤗 
2050
سلام سلام ای ام دهه. هشتادی تو مصر زندانی ام 😁

عه توام هشتادی هستی 😅😅😅

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجا 😄  شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان 😂😂
عه توام هشتادی هستی 😅😅😅

اره توهم؟

میگن.اهنگ••͜♡-! ⇦میگم.صدات••͜♡-! ⇦میگن.رنگ••͜♡-! ⇦میگم.چشات••͜♡-! ⇦میگن.بغض ••͜♡-! ⇦میگم.هوات••͜♡-! ⇦بگن.جون ••͜♡-! ⇦میدم.برات••͜♡-!             تو فقط باش♥️♥️                                                             

من ۷۹ ام حسابه عایا؟

دانشحوام 

درس میخونم 

مشاور کنکورم 

اینجام که چندین ساله هستم 

رفته بودم دوباره اومدم

سلام.من دانشجو پزشکی و مشاور کنکور هستم._my.medical.diary@پیج من در اینستاگرامه،خوشحال میشم حمایت کنید.بعد اینکه لازمه بگم من از سال ۹۶ تو سایت بودم،از قبل زمان کنکوری بودنم ،هی رفتم و برگشتم،مثل یک تازه وارد باهام برخورد نکنید ...اینجا حق آب و گل دارم😂😂😂😂
1718