2703
2553
عنوان

توروخدا بگین من چی کار کنم

83 بازدید | 5 پست

سلام چهار ساله ازدواج کردم ازدواجمم سنتی بودیعنی هیچ شناختی ازش نداشتم اشنامون بودن شب خواستگاری خیلی صادقانه هرویژگی خوب و بدی که داشتم و بهش گفتم و ازش پرسیدم که اگه اهل مشروب و سیگار این چیزا هستین بگین که من ازالان تصمیمو بگیرم شوهرم گفت من اصلا اهل این چیزا نیستم همه هم از اخلاقش تعریف میکردن خلاصه باهم ازدواج کردیم اوایلش خیلی اخلاقش خوب بود تودوران عقدمون خیلی مشکل داشتیم خانواده شوهرم واسه هیچ مراسمی نمیومدن و هیچ هدیه ای نمیاوردن و منو شوهرم خیلی باهم بحث میکردیم خانواده شوهرم هیچ کاری نمیکردنو شوهرم همش باهاشون بحث میکرد انقد دعواشون شد که شوهرم ازیه ادم اروم تبدیل شد به یه ادم عصبی اخرای عقدمون شوهرم دیگه اون ادم سابق نبود وقتی میومد خونمون احساس میکردم بوی سیگار و مشروب میده اخلاقشم خیلی بد شده بود موقع دعواخیلی عصبی میشد و هلم میداد تاجایی که من به خانوادم گفتم که میخوام ازش جداشم ولی شوهرم انقد خودشو مظلوم نشون میداد که هیچ کس حرفمو باور نمیکرد هرچی میگفتم سیگارمیشه ومثل ولگردا همش بادوستاش میگرده حرفامو باور نمیکردن خلاصه این خانوادم ازم حمایت نکردن که جداشم بعد عروسیمون شوهرم یه ادم دیگه شدهروقت بحث میکردیم یکی از وسایل خونه رو میشکست چن روز درمیون بادوستاش میرفت بیرون و مشروب میخورد منم هروقت پیش مادرشوهرم اعتراض میکردم میگفت عیبی نداره درست میشه الان نزدیک دوساله عروسی کردیم زندگیم جهنمه نزدیکه دوساله که حتی یه شبم باهم حرف نمیزنیم یادم نمیاداصلا باهم بیرون رفته باشیم همیشه تفریحاتش بادوستاشه و هرقتم اعتراض میکنم که پس من چی میگه تو همش غر میزنی نمیخوام اصلا باهات حرف بزنم خیلی ادم بی مسئولیته مشکل مالیم داشته باشیم هیچ تلاشی واسه حل مشکلمون نمیکنه میگه خب چی کار کنم صبر کن حقوق بگیرم درصورتی که حقوقمون انقد کمه که چیزی ازش نمیمونه خسته شدم ازاین زندگی یه بارم بعد دعوا قهر کردم رفتم به خاطر این اخلاقش ولی خانوادم به خاطر ابروشون نزاشتن  من جدابشمو ازم حمایت نکردن و نزاشتن جدابشم شما جای من باشین چی کار میکنین حتی یه لحظم واسم وقت نمیزاره لطفا راهنماییم کنین دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر جور شده خانوادتو راضی کن شده حتی تهدید کن بگو می‌خوام طلاق بگیرم اگه شما نمیخوایین خودم مستقل میشم‌‌.یه شغلم برا خودت پیدا کن 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2720
هر جور شده خانوادتو راضی کن شده حتی تهدید کن بگو می‌خوام طلاق بگیرم اگه شما نمیخوایین خودم مستقل میش ...

خانوادم اصلا قبول نمیکنن شوهرم مقصره چون من توعقد زیاد بحث میکردم فک میکنن بازم من مقصرم ولی به خادا ازروزی که عروسی کردم یه لحظه ارامش ندارم

خانوادم اصلا قبول نمیکنن شوهرم مقصره چون من توعقد زیاد بحث میکردم فک میکنن بازم من مقصرم ولی به خادا ...

نمیدونم ولی زندگی که توش احساس آرامش نداشته باشی و همش عذاب بکشی ارزش ندارد مگه آدم نمیدونه تا کی زندس هرجور شده سعی کن خوش باشی

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است