2733
2734
عنوان

عکس جاری زیبای من

| مشاهده متن کامل بحث + 5274 بازدید | 87 پست

حالا مگه الناز حبیبی خیلی خفنه ک باور نمیکنید!قد و هیکل ک نداره..قیافشم معمولیه دیگه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه عجب ما یه نفر رو دیدیم از جاریش تعریف کنه      

وقتی قشنگه نمی تونم دروغ بگم ،،،،چند بار بهش

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
برای اولین بار در تاریخ نی نی سایت::::::: جاری از جاری تعریف می کند😯

منم از یکی از جاری هام همیشه و همه جا تعریف میکنم 

آدم به خوبی و خوش قلبي جاريم کم پیدا میشه

بی نظیره 

البته اینم بگم که یک سال از مامانم بزرگ تره وگرنه اگه هم سن و سال خودم بود شاید حسودی می‌کردم🤦🏻‍♀️

🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓
2738
بعضیا یه جوری میگن قد نداره اندام نداره انگار خودشون خیلی خوبن باش شما خوب قد ۱۹۰ وزن ۲۰۰😂💔

خدایبش خو قدش 150 ست کجاش قشنگه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

فقط اونایی ک دارن الناز حبیبی رو تخریب میکنن 😂😂

لعنتی این لقب جاری روی هرشخصی بیاد همه خانم ها سریع گارد میگیرن بهش.. 

حالا اگ عکس الناز رو همینطوری میذاشت همه میگفتن وای خیلی خوشگله بیبی فیس و... حالا شد جا سوییچی و بی قد و قواره و ..

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
عزیزم توازسادگی میگی ولی هرچیزی زیادگفتنش اشتباه اس مخصوصاپیش شوهرت که اصلانبایدبگی...

👌🏻👌🏻

تو تعریف از دیگران چه جلوی خودشون چه جلوی بقیه نباید زیاده روی کرد 

🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓
2706