2737
2734
عنوان

خانومااا کمک خسته شدم...

203 بازدید | 14 پست

فروردین ماه اصلا پریود نشدم، پریروز لخته خون دیدم، دیروز و امروز چندقطره خون میاد و تموم میشه،کلی نوار بهداشتی حروم کردم، واسه نماز و روزه هم تکلیفمو نمیدونم.چیکار کنم؟ چرا اینجوری شده؟

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوریم نمیدونم به دکتر زنان گفتم گفت خوش بحالت 

آخه من قبلا روتینش درست بود، و جاری میشد تا هفت روز ، الان بیچارم کرده نه میاد نه قطع میشه. خوب که نیست!

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
2731
آخه من قبلا روتینش درست بود، و جاری میشد تا هفت روز ، الان بیچارم کرده نه میاد نه قطع میشه. خوب که ن ...

نه منم حس خوبی ندارم ولی دکتر زنان بمن گفت چیزی نیست ولی من معمولا اینطوریم خونریزی کم و نامنظم

زنگ بزن از دفتر مجتهدت بپرس تکلیف نماز روزه ات رو .. بعدا هم برو سونو چک کن خودتو  امان از ای ...

سونوم قبلا نرمال بود، آره الان زبون روزه و چکه چکه خون هم میاد و تموم میشه

نه منم حس خوبی ندارم ولی دکتر زنان بمن گفت چیزی نیست ولی من معمولا اینطوریم خونریزی کم و نامنظم

درسته

2738
یه چیزی بگم من رو نمیزنی     یه بی بی چک بزن منم اینجور شد فهمیدم باردارم 😆😆

ای جان‌😍

آخه محافظت شده بود روابط به غیر از یکبار که اونم مطمئنم چیزی نشد😄

ای جان‌😍 آخه محافظت شده بود روابط به غیر از یکبار که اونم مطمئنم چیزی نشد😄

الان تو خونم انگار زلزله اومده 😂😂حسابی ریخت و پاش میکنه

بچه‌ی خدا خواسته کم ندیدیم یه بی بی بزن ضرر نداره 😂😂😂

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
الان تو خونم انگار زلزله اومده 😂😂حسابی ریخت و پاش میکنه بچه‌ی خدا خواسته کم ندیدیم یه بی بی بزن ض ...

عزیزم خداخواسته ها عزیزمیشن. من خودمم خداخواسته شدم😁😁 ولی عزیزو نمیدونم 😟‌

حالا یه بی بی هم میزنم خستم کرد

عزیزم خداخواسته ها عزیزمیشن. من خودمم خداخواسته شدم😁😁 ولی عزیزو نمیدونم 😟‌ حالا یه بی بی هم میزن ...

بی بی زدی خبرم کن😂😂😂

خوش خبر باشی 😜

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
بی بی زدی خبرم کن😂😂😂 خوش خبر باشی 😜

وای وای میترسم یکم از رویارویی با بی بی چک😂‌

امید به خدا 

بی بی زدی خبرم کن😂😂😂 خوش خبر باشی 😜

تا چندروز خونریزی و لک بینی داشتی گلم؟

2706