2737
2734
عنوان

پزشک اگه هست اینجا بیاد لطفا واجبه

212 بازدید | 14 پست

شوهرم سرطان روده داشت و شهریور عمل کرد توده خارج کردن یه قسمتی از روده برداشتن دکتر هم 12 جلسه شیمی درمانی نوشت براش که 6 جلسه انجام داد تا دیشب بادرد شکمی شدید و تهوع واستفراغ شدید رفت بیمارستان اونجا تمام ازمایش هاش خوب بود فقط توعکس نشون دادکه انسداد هست باز دوباره صبح عملش کردن دکترش گفت یا چسبندگی باعث انسداد شده یا دوباره بیماریش عود کرده و باید جراحی بشه تا مشخص بشه الان میخوام بدونم اگه چسبندگی باشه نمونه میدن ازمایش؟؟؟ اخه الان گفته نمونه دادن پاتولوژی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیز دلم دادن که ببینن بدخیم و سرطانی هست یا نه 

میخوام بدونم توده بوده باز یا چسبندگی روده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خوب عزیزم باید جواب پاتولوزی بیاد تا مشخص شه

اخه دکتر دیشب میگفت چسبندگی باشه چیز مهمی نیست اما اگه توده باشه یعنی باز بیماریش عود کرده چون چسبندگی که نمیدن پاتولوژی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم با جواب پاتولوژی مشخص میشه چیه اگه گرفتی بفرست برام شاید بتونم کمکت کنم

اگه توده بوده خودم میدونم چیه 😔😔چون دکتر آنکولوژیست گفت چند تا بافتش مونده براهمین شیمی درمانی نوشت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه دکتر دیشب میگفت چسبندگی باشه چیز مهمی نیست اما اگه توده باشه یعنی باز بیماریش عود کرده چون چسبند ...

عزیزم نگران نباش هر چیزی که بوده باشه رو میفرستن که ببینن کارسینوما یعنی سرطانی هست یا نه. دکتر علم غیب نداره که خودش تشخیص بده اینه یا اون خودشم الان نمیدونه جواب آزمایش مشخص میکنه

عزیزم نگران نباش هر چیزی که بوده باشه رو میفرستن که ببینن کارسینوما یعنی سرطانی هست یا نه. دکتر علم ...

باشه ممنون جوابش اومد میفرستم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40