2726
عنوان

بیاین یه رازی بهتون بگم✋🏼

397 بازدید | 33 پست

دخترا پسرا توی زندگیتون سعی کنید پاک باشد، با دروغ و گناه نمیشه ب چیزی رسیدی و وقتی برسی خیلی زود تباه میشه.

هیچوقت هیچوقت هیچوقت با هیچ پسری واردرابطه نشید، پسری ک بخادتون میاد خاستگاری حتی اگر توی بدترین شرایط باشه.

صبر کن و قول میدمو خانوادم راضی نیستنو پول ندارمو بخاک مادرمو به جان پدرمو ....اینا همش بهانه و دروغه.

امروز برای همیشه از یه رابطه ی پنج سال که ظاهرا عشق بود اما الن فهمیدم که چیزی جز هوس نبود خارج شدم.

هیچموق ب زور سعی نکنید با کسی باشید.

رها کنید بزارید کسی که میخادتون وارد زندگیتون بشه و شمارو خوشبخت کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق باشماست عزیزم . دقیقا عین حقیقته

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

هوووف عزیزم همرو هم ک نمیشه مثل هم کرد

الان نصف دخترا وارد رابطه میشن یا ب ازدواج میکشه یا اینک ی درس میگیری از اون رابطه

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
چجوری پنج سال پای ی نفر موندی  ...من ماه اول نیاد خواستگاری کات کردم😐

چ هول

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706