2737
2734
عنوان

وضعیت امتحانات خرداد مشخص شد❤

255 بازدید | 19 پست

نحوه برگزاری امتحانات پایانی دانش‌آموزان / اتمام امتحانات مدارس تا قبل از برگزاری انتخاباتوزیر آموزش و پرورش:🔹 قرار ما این است که امتحانات را بعد از عید فطر یعنی از ۲۷ اردیهشت آغاز کنیم.🔹 تلاش می‌کنیم امتحانات حداکثر تا قبل از ۲۸ خرداد که زمان برگزاری انتخابات است به پایان رسیده باشد.🔹 امتحانات به دو صورت حضوری و غیرحضوری است.🔹 اصرار داریم که امتحانات پایه نهم و دوازدهم حضوری برگزار شوند. 🔹 حذفیات کتب درسی با توجه به شرایط مناطق، مشخص است.🔹 در سال تحصیلی جاری، دیگر کلاس حضوری نداریم

یعنی ترم مهر مجازیه ؟

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

خیلی وضعیت خوبه اصرارم دارن جون مام کشکه اصن😖

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ازالان اکتفانکن به این خبرابه وقتش مشخص میشه چون غیرقابل پیش بینی هست وضعیت کرونا

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍

بیچاره نهم و دوازدهم ها 

غیر حضوری درس خوندن باید حضوری امتحان بدن🤦😂

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ

دهن منو باز باز کرد این وزیر بسه دیگه پسرای خودشون اصلا امتحان نمیدن نتیجهاشونم همینطور جون بقیه اصلا مهم نیس فقط بیان بیان بیان کرونا بگیرین بشین ۶۰۰نفر اینا بزنن۳۰۰نفر تعداد فوتی 

😐
آخرشو گفته در سال جاری دیگر کلاس حضوری نداریم ؟ چرا میگه دیگر؟ مگه داشتیم قبلش؟

بله تو روستاها.جاهایی که کلاسایی ده  نفره داشتن کلاس تشکیل میشد

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706