2737
2734
عنوان

افطاری

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوپ شير ولي شوهرم اين چيزا كافيش نيس بايد الان فوري قرمه درست كنم

چجوری زود قرمه میپزی تو دو ساعت😯

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2731

آبگوشت

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
وایییی خدا دهنم اب افتاد نوش جانتون

🌹🌹

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738

ما بعد شش ماه نون و کباب با سبزی میخوریم پسر بزرگم ۱۳ سالشه صاحب کار شوهرم دیده این روزه میگیره ۵۰ تومن بهش داده اون گفته همه مهمون من کبااااب الهی من بمیرم براش عشقه بچم

ما بعد شش ماه نون و کباب با سبزی میخوریم پسر بزرگم ۱۳ سالشه صاحب کار شوهرم دیده این روزه میگیره ۵۰ ت ...

اخی الهی😍

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
2706