2726

سلام. من حدود ۱ هفته‌س که معده‌ام درد میگیره. به جای دیگه‌ای نمیزنه و فقط خودشه. حالت داغ و اسیدی میشه. قابل تحمله ولی اجازه نمیده اصلا بخوابم. ۲ روز پیش رفتم پیش فوق تخصص داخلی و برام آزمایش هلیکو نوشت منتهی جوابش پنج شنبه میاد. بهم شربت معده برا قبل خواب و قرص لانزو برا ناشتا داد. خوب شدم ولی منِ احمق دیروز اصلا رعایت نکردم از نظر تغذیه و چیزاییو خوردم که فهمیدم برام مضرن. از دیشب تا همین الان درد داشتم و الان بالاخره بعد از هزار و یک قرص و سرم و دارو  و شربت و ۳ بار ناهار خوردن و آب فراوان و بیچارگی، خوب شده دردش. میترسم به چیز دیگه ای لب بزنم. از طرفی نباید گشنه بمونم و نمیدونم چی باید بخورم. 

شماها مشکلتون چیه؟یا چی بوده؟ چیا باید بخورم یا نخورم؟

من معده ام عصبیه ... وقتی عصبی شم شدید درد میگیره . پیگیری هم نکردم از دکتر متاسفانه

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرچ کن متوجه میشی،غذاهای چرب و سنگین نخور

غذاهایی ک اسید معده رو زیاد میکنه نخور

بین غذا آب نخور

قبل شروع غذا کمی نمک بپاش کف دستت بخور.

حجم غذا تم کم کن یهو زیاد نخور توی یه وعده.

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       

یه دارویی هست به اسم هاضم

از عطاری‌ها میشه بگیرید

با نمک دریا

یه ربع قبل و یه ربع بعد از غذا

به اندازه یه قاشق مربا خوری از این دارو با مقداری نمک دریا مخلوط کنید و قورتش بدید

من مشکل وحشتناک معده داشتم طوریکه به کتف و گردنم میکشید دردش و فقط امپرازول و رانیتدین میخوردم تا کمی غذا بخورم

اما با این دارو خوب شدم

ان‌شاءالله برا شما هم خوب باشه

بخند، همین  
دقیقا منم اینجوری شدم والان شم التهاب خفیف رفلاکس دارم چیزی نیست شما مثل من استرس نگیر بهتر میشی&nbs ...

اتفاقا خیلی استرسی‌ام. و چندماه قبل، یه شوک بدی هم بهم وارد شد و یه عالمه بدبختی دیگه کشیدم بابتش. 

شما دکتر رفتین؟ بنظرتون زخم یا التهاب و ورم هست معده من؟

علائمتون چیه؟

درد شدید نفخ احساس میکنم یه چیزی تو گلوم گیر کرده 

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
یه دارویی هست به اسم هاضم از عطاری‌ها میشه بگیرید با نمک دریا یه ربع قبل و یه ربع بعد از غذا به ...

چند وقت خوردین

پس چرا من خوب نمیشم باهاش

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
2706