2726
عنوان

مادرم و خاوهرم مشکل روحى دارن

299 بازدید | 21 پست

خیلى اذیت میشم همه کارا با منه همش ب چىزاى الکى گیر میدن ب گریه هام میخندن انقد 

قلبم درد مىگىره فشارش میدم زخم شده مامامانم اونو مى بىنه میخنده میگه بمیرى

زنگ بزن بیان ببرنشون بستری شن بالاخره باید درمان بشن دیگه.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب ببر درمان شن هم خودت اذیتی هم اونا

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
شرایط اجازه نمیده 

پدرت اذیت نمیشه ازاین حالتاشون؟گناه دارن 😔

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
تو اين سن خيلي سخته ميدونم قرص مصرف ميكنن؟قرصو كه مصرف ميكنن بهتر نميشن؟

نمیکنن 

مادرم اوایل بهتربود الان اود کرده انگار

خواهرم هم نمیکنه اصلا نىدونم بخواىم بدیمن زیر بار نمیره 

بله ولی من ه سر به سر شون نمیزارم و راحتم توهم درس بخون برو شهر دیگه دانشگاه 

ى شهر دىگه‌نمىزارن😭

منم کاریشون ندارم باورکن

خودشون میان دعوا میکنن من کلا دارم خورو مرتب میکنم ىا تو اتاق

😭😭😭😭😭بخدا دىگه نمیکشم 

عزیزدلم خدا صبرو تحملت بده و خانوادتم شفا بده

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2706