2737
2734
عنوان

چه آدمایی اینجا پیدا میشن 😑

753 بازدید | 45 پست

اومدن گفتن یکی دوست منو دعوت کنه به کلاب هاوس گفتم چشم درخواست بدین بعد درخواست داده میگه چجوری باید دعوتش کنی گفتم شمارشونو بدین دعوتشون میکنم بعد میگه دوستم مشکلش حل شد داییم رو دعوت میکنید، داییم متاهله 😐گفتم اشکال نداره دعوتشون میکنم و متاهل بودنشون هم ارتباطی به این موضوع نداره بعد میگه شما میتونید پروفایل و اسم کاربریشو اونجا ببینید ؟اسم شما چیه؟ و.... در اخر هم که دعوت شدن گفت شمارشو چکار کردی و لغو دوستی رو زد😑

ببین دوست عزیز به من ارتباطی نداره دوستته، باباته، داییته، متاهله یا مجرده، یا شوگر ددیته هر کی بود من دعوتش کردم شمارشم حذف کردم، اوکی؟ 

ولی کاش از همون اول لغو دوستی رو زده بودم 😐

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب اول از همه شما اشتبا کردی😄شما اتقد راحت اعتماد کردی ک طرف خودش تعجب کرد و فک کرد خبریه😄😄

این همه هم حسن نیت خوب نیس گاهی😄

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

کاش میشد یکی منو دعوت کنه کلاپ هاوس😍😍😍

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

حالش میرون نبود ولش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706