2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناموسا دوست عزیز بیا راسشو بگو میدی بش ؟ک انقد خرج مکنه یا همینجوری محض رضای خدا دست و دلبازه   ...

نه به خدا رابطه کامل نداریم😅البته برام مهم نیس قضیه بکارت ولی از رابطه یکم میترسم و این که دوست دارم اگه عقد کنیم یه چیز جدیدی باشه برامون😁

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
2728
نه به خدا رابطه کامل نداریم😅البته برام مهم نیس قضیه بکارت ولی از رابطه یکم میترسم و این که دوست دار ...

یبار یپسر گیر ما اومد نشس گف طلا پول لباس خونه ماشین هر چی ک بخای با من ولی رابطه میخام  منم گفتم خش آمدی برادر

یبار یپسر گیر ما اومد نشس گف طلا پول لباس خونه ماشین هر چی ک بخای با من ولی رابطه میخام   منم ...

😅😅.اگه واقعا عاشق هم باشین حالت معامله ای نداره.البته منم براش میخرما نه دراون حد ولی خب منم براش یه جفت بوت خریدم از چرم مشهد ۱۹۰۰.سال بعدشم کت چرم از چرمیران خریدم 3 تومن

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
یبار یپسر گیر ما اومد نشس گف طلا پول لباس خونه ماشین هر چی ک بخای با من ولی رابطه میخام   منم ...

زشته بابا ، چه ربطی داره اخه، من و دوست پسرم انواع و اقسام خرجارو برای هم میکنیم و ملاک خرجمون هم رابطمون نیست :/

2738

ن بابا اخه دختریم مثلا چ رابطه ای😕😂

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

نداشتم بای🚶🏻

با زندگی دعوام شد کسی نیمد جدامون کنه🚶🏻🕳️          ‌               من حوصله بحث کردن ندارم حرفمو میزنم میرم برام مهم نیس چی دربارم فک میکنی چی میخای بگی در ضمن مخالفی ریپ نزن ❌❌❌❌ کامنت تو شخصیتتو نشون میده 🙂🙌🏻 پس با کامنتت عقده ای بودنتو بهم ثابت نکن 😂🙌🏻❌
😂😂😂 من دوستم در حد بغل و ماچ بود ولی طلا میخرید برام😂😂😂

منم از این عشقا داشم ک در حال حاضر انقد دلم تنگشه ک عکساشو میبینم گریه مکنم فقد همشم دو س تا خیابون با ما فاصله دارن ولی حدود 7ماهه ندیدمش  

2706