2733
2734

اول بگم که خودم کارمندم پس یه سریا نگن از حسودی و اینهاست

ولی یه چیزی جدیدا خیلی ازارم میده

چرا جدیدا هر کس واسه داداشش یا پسرش دنبال زن میگرده، زن شاغل میخواد

تازه اونهاییی که زرنگتر هستن زم معلم هم میخوان که هم پول داشته باشه هم وقت ازاد... 

خیلی زشته به خدا

مگه دخترای خانه دار چه گناهی کردن

تازه این که ملاک اول پسر شاغل بودن دختره واقعا فاجعه هست

دخترای مجرد حواستونو جمع کنید

من بارها پیش اومده طرف اومده اداره دنبال زن واسه داداش یا پسرش

دانشگاه فرهنگیانا که اصلا دخترای معلم معمولا به ترم دو و سه نمیرسن

زشته به خدا

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه والا... من واسه پسرام دنبال دخترای با اخلاق و باشخصیت میگردم.... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

موافقم. الان جو اینطوری شده

مهم ترین چیزی ک من اول از همه در همسرم‌خوشم اومد، این بود ک کلا براش مهم نبود همسر اینده ش شاغل باشه یا خونه دار. دوستمم گفت این خیلی خوبه😄بچسبش

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

خب ازدواج کلا به نفع پسرا شده فقط

یه زیرپله ۴۰ متری اجاره میکنن یه عروسی فوق مزخرف هم میگیرن

بعد دختر یه جهیزیه صد میلیاردی میاره با کلی سیسمونی تازه شاغل هم هست خرج اقا داماد رو هم میده.

پسرا رو پر رو کردین دیگه بایدم پرتوقع بشن

{ خانم هستم }

خب وقتی طرف می‌دونه نمی‌تونه تنهایی یه زندگی رو ساپورت کنه اینکه این موضوع براش مهم نباشه خیلی بدتره

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
2706