2737
2734
میشه بگید برای پانشگاه ازاد بابد رتبه کنکور چقد باشه

خوب بستگی به سطح اون دانشگاه داره ، توی همون دانشگاهی که هستم هم رتبه هامون خیلی با هم اختلاف داره ،من خودم رتبه ام میتونم بگم افتضاح بود نسبت به بقیه همکلاسی هام ولی خوب آوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر به نسبت بقیه شغل ها حقوق خوبی دارید، با افزایش امسال این میشه دیگه، درسته؟

آره نسبت به شغل های دیگه خیلی خوبه.ولی گاهی وقتها واقعا خسته میشی.از شیفتای سنگین.از کشیک های سلوغ و مریض های بدحال.اما کلا پرستاری رو دوست دارم....نه عزیزم حکم جدید خرداد میزنن.یه افزایش حقوق مجدد داریم

2728
2738
آره نسبت به شغل های دیگه خیلی خوبه.ولی گاهی وقتها واقعا خسته میشی.از شیفتای سنگین.از کشیک های سلوغ و ...

باورت میشه من با دکترای برق از بهترین دانشگاه تهران الان ۴ ساله هیات علمی یه دانشگاه دولتی، ۸ تومن دریافتیه

خدایا شکرت...
آره نسبت به شغل های دیگه خیلی خوبه.ولی گاهی وقتها واقعا خسته میشی.از شیفتای سنگین.از کشیک های سلوغ و ...

ببخشید یعنی این افزایش حقوق 25 درصد امسال برای شما پرستار ها اعمال نشده؟ 

تازه رسمی شدم.سه ماهه🤭

وااای خوش بحالتون من خرداد باید انتخاب رشته کنم نمیدونم برم تجربی یا انسانی

از یه طرف پرستاری دوس دارم ولی از خون و کلا بیمارستان بدم میاد ولی حقوقش خوبه از یه طرفم معلمی دوس دارم ک حقوقش کمه نمیدونم چیکار کنم😔

درسمم خوبه

اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید برای خوشبخت شدن و عالی شدن زندگیم🙏🥺🌺🧚✨
2706