1874
2047
عنوان

مانتو قشنگه؟؟

727 بازدید | 47 پست

بنظر شما این مانتوبرا بیرون مناسبه؟در واقع برا بیرون گرفتمش

https://uupload.ir/files/rjww_ss_۲۰۲۱۰۴۲۱_۱۳۴۵۴۴.jpg

من همیشه  در اوج  هستم.همسرم زندگیمه  نباشه میخوام نباشم. عشقم همسرم 😙دنیام بچه هام❤❤ خدایا شکرت ک همدم مهربون صبور  و دوست داشتنی بمن دادی و بیشتر شکرت بخاطر تن سالم و بچه های گلم .وضع مالی خوبی ندارم اما میدونم خدا منو همسرم رو صاحب خونه میکنه.  عاقبت به خیری و سلامتی و آبرو بزرگترین خواسته من از خداست. من همیشه در اوج هستم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خوبه

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
خوبه سادست

آخه  بهش میگن مجلسی بلند هم هس میگم زشت نباشه 

من همیشه  در اوج  هستم.همسرم زندگیمه  نباشه میخوام نباشم. عشقم همسرم 😙دنیام بچه هام❤❤ خدایا شکرت ک همدم مهربون صبور  و دوست داشتنی بمن دادی و بیشتر شکرت بخاطر تن سالم و بچه های گلم .وضع مالی خوبی ندارم اما میدونم خدا منو همسرم رو صاحب خونه میکنه.  عاقبت به خیری و سلامتی و آبرو بزرگترین خواسته من از خداست. من همیشه در اوج هستم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2051

بله . قشنگه

*هر چه شکفتم تو ندیدی مرا** *رفتی و افسوس نچیدی مرا ___ ماندم و پژمرده شدم ریختم ***تا که به دامان تو آویختم___ دامن خود را متکان ای عزیز *** این منم ای دوست به خاکم مریز___وای مرا ساده سپردی به باد***حیف که نشناخته بردی ز یاد ___ همسفر بادم از آن پس مدام*** میگذرم بی خبر از بام وشام___ میرسم اما به تو روزی دگر*** پنجره را باز گذاری اگر

انگار بلنده خیلی

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 

اره خوشگله

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
انگار بلنده خیلی

قدش ۱۳۵ خودم ۱۶۰ هستم بنظرشما از قد خودم بلند تر نمیشه؟؟؟؟؟؟

آره خوشگله  اینترنتی خریدی؟

اره عزیزم سفارشدادم هنوز نیومده

1718