2733
2739
عنوان

عکس خودم و نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36008 بازدید | 238 پست
خب قبول کنید دیگه عکسش اصلا واقعی نبود بعدم اینقد افکتهای عجیب غریب اومده که صورت ادم رو عوض میکنه ...

ببین افکت نمیاره لب رو تغییر بده افکت نمیاره ابرورو تغییر بده کههه 😑اون کاربره میگفت همه چیش مصنوعیه خب افکت خیلی تغییر بده چشای منو یکم درشت تر میکنه نه اینکه کلا عوضم کنه

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
با اسنپ چت هست ولی اسنپ از کی لبا و ابرو ها  تغییر میده؟اسنپ هست دکتر نیست که عمل کنه 😑

لباش که فک نمیکنم پروتز باشه فقط خط لب رو بیرون کشیده تو عکس اینجوری دیده میشه. بله اسنپ چت فقط نور رو بهتر میکنه و یکمی بینی رو کوچیک میکنه من این فیلترشو دارم 

زنی که سرو صدا داره یعنی دوستت داره ، از زنی که ساکت شده بترس یعنی پایان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لباش که فک نمیکنم پروتز باشه فقط خط لب رو بیرون کشیده تو عکس اینجوری دیده میشه. بله اسنپ چت فقط نور ...

بله ولی اون کاربر گیر داده لبااا چشا و... همه چیش افکته😐

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
بله ولی اون کاربر گیر داده لبااا چشا و... همه چیش افکته😐

اینجوری به نظرش اومده. من حتی فکر نمیکنم این تاپیک حقیقت داشته باشه 🤣

اینجوری به نظرش اومده. من حتی فکر نمیکنم این تاپیک حقیقت داشته باشه 🤣

🤭🤭با اینجاش که حقیقت داره یا ن کار ندارم چون اکثر تاپیکا دروغه 

2738

آره ینی منظورم اینه واسه چیزی که حتی ممکنه درست نباشه و وجود نداشته باشه بحث نکنیم 😊

عزیزم بگذر و رد شو 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
عزیزم بگذر و رد شو 

👍🚶‍♀️🚶‍♀️

2706