2726
عنوان

خانما بیایین یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 27 پست

من دوست دارم بالاتر باشه چون عاشق ارتفاعم خونه خودمون طبقه هفتمه😁

ولی طبقه دوم چون وسط از نظر سرما و گرما متعادل تره

طبقه سوم سر و صدا کم تره 

طبقه اولم صدا پایین نمیره راه میری 

ببین کدومش مهمه برات😊

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6324690/بیایید-ببینید-این-عوضی-چیا-بهم-گفت-بخاطر-پول-بلیطاسکرین?postId=187048269

میشه برام گزارش بزنید ممنون میشم هرکی گزارش زد بگه براش صلوات بفرستم 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
من دوست دارم بالاتر باشه چون عاشق ارتفاعم خونه خودمون طبقه هفتمه😁 ولی طبقه دوم چون وسط از نظر سرما ...

شما خونه خریدین برا خودتون طبقه هفتم ؟؟؟

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
طبقه اول برای خونه ۳طبقه بدون آسانسور بهترین انتخابه

به نظرتون صدای بقیه که تو پله تردد میکنن اذیت نمیکنه

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
به نظرتون صدای بقیه که تو پله تردد میکنن اذیت نمیکنه

ببین یه سری مزایا داره و معایب

مزایاش اینه که مهمونای سن بالا پله ها اذیتشون نمیکنه و همچنین خودتون رو واگه خرید زیاد کرده باشید پله ها نفس رو بند میاره و طبقه پایین ندارید و راحت هستید از لحاظ سروصدای خودتون و راه رفتنتون.به حیاط دسترسی دارید 

معایبش هم رفت و آمد طبقه ۲و۳هستش و پارکینگ که پایین هستش و اگه فونداسیون ضعیف باشه سروصدا رو متوجه میشید 

باید یه لیست تهیه کنید و ببینید ارجحیت خودتون کدومه من با تمام معایب برای خونه بدون آسانسور اول رو ترجیح میدم راستی اینم اضافه کنم اگه بعدا قصد فروش داشته باشید طبقه اول خونه بدون آسانسور راحتتر فروش میره تا طبقه سوم

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
ببین یه سری مزایا داره و معایب مزایاش اینه که مهمونای سن بالا پله ها اذیتشون نمیکنه و همچنین خودتون ...

مرسی از نظراتتون

شما خونه خریدین برا خودتون طبقه هفتم ؟؟؟

من مجردم خونه بابامم دیگ 

طبقه هفتمیم

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671