2726

خواهرا من نزدیک۹سال بایکی بودم رفت سربازی رفت سرکار توهمه مرحله های سخت من پاش موندم نمیزاشت ازدواج کنم همش میگف بمون بمون ۲۴سالمه بخداا ی عالمه خواستگارداشتم همش میگف نامردی نکن بمون.منم پاش موندم بدون اینکه ی بارم خیانت کنم  همش قول میداد همش قول اومد خواستگاری ب خاطر دخالت مادرش ی دفه ولم کرد رفت پشت سرشم نگا نکرد دلم خیلی درد میکنه یعنی ممکنه اون بره خوشبخت شه؟خدا منو میبینه جوابمومیده؟ میشه بیاین بغض داره خفم  میکنه ب نظر شما اون دیه ب من فک نمیکنه؟ممکنه بعد چند ماه ی دفه برگرده؟خدا جوابمومیده؟خدا سرش میاره؟خواهش میکنم برام دعاکنین.درسته ک میگن اوایل جدایی برای دخترا سخته ولی بعد چند ماه پسرا تازه میفهمن چی شده؟بچه هاا شما کسیو دیدین از هم جدا شن ولی بعد چند ماه باز برگردن بهم؟میشه کمکم کنین اجرتون با بالاسری امیدوارم خدا حاجت دلاتونوبده

.

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

ایشالا خدا خودش دستتو بگیره 

غمت کم عزیز😘

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۹سال خیلیه💔🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...

منم جدا شدم

نزديك سه سال باهاش بودم بخاطر دخالتاي مادرش ول كرد رفت ب قول خودت پشت سرشم نگا نكرد

نزديك چهار پنچ ماهه

خيلي حالم بده مث روز اول حالم بده

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️

خدا که گفته دوستی حرامه چرا بنطرت باید تو این موردا کمک کنه از اولم نه دختر نه پسر هیچ تعهدی ندارن درسته نامردی کرده ولی اینکه خدادباید تقاص ازش بگیره نه.میدونم‌سخته ولی همه دخترا از این شکستا دارن عادی میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6324690/بیایید-ببینید-این-عوضی-چیا-بهم-گفت-بخاطر-پول-بلیطاسکرین?postId=187048269

میشه برام گزارش بزنید ممنون میشم هرکی گزارش زد بگه براش صلوات بفرستم 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
2706