2737
2734
عنوان

چکار کنم با این مادرشوهر بی فکر

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 70 پست
به شوهرت بگو زنگ بزنه بگه نیان برادرشوهرتم بگه بره خونشون بذار ناراحت بشن دیگه نیان چه گیری هستن

الان به شوهرم زنگ زدم گفت هیچ کاری نکن به مامانم هم زنگ نزن تا ببینم چکار میکنم 

عجب بابا عجب. واقعا درک ندارن. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای میان بیس روز میمونن تا حالا ندیدم اینجوری

تقصییر خودته اختیارت دادی دست مادرشوهر قشنگ زنگ بزن بگو مامانم و بابا هستن جا نداریم هفته دیگه بیان اونا 

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
شوهرم خیلی ناراحته از دیشب همش توی خودشه مقصر صد در صد مامانشه که هرچی بهش میگه حرف تو گوشش نمیره خو ...

مادر شوهرتون رو واسطه نکنید 

برادر همسرتون میخواد بیاد ب شما زحمت بده عارش میشه ب خودتون حتی خبر اومدنشو بده که مادر همسرت زنگ میزنه خبر میده؟ پس ارزش خودتو حفظ کن

مستقیم به برادر همسرتون بگین شرمنده شرایط پذیرایی نداریم 

ی نه بگو اینقدر سختی نکش 

2728
این حرفا ک دردی از ادم دوا نمیکنه مگه شوهرت چشه ک نمیتونه زنگ بزنه ب مادرش صحبت کنه ؟  گاهی و ...

شوهرم هرچی می‌گفت مادرشوهرم بحث عوض میکرد یا قهر میکرد یا می‌گفت تو چه برادری هستی و ... یا دعوا راه مینداخت واسه همین خودم وارد عمل شدم و بهش گفتم خونه م کوچیکه ولی اهمیت نداد

2738
مادرتون رو واسطه نکنید  برادر همسرتون میخواد بیاد ب شما زحمت بده عارش میشه ب خودتون حتی خبر او ...

حالا مادرشوهرم تا آخر عمرم میگه تو از حسودی جاریت رو راه ندادی خونه ت ای خدا چه گیری کردم

شوهرم هرچی می‌گفت مادرشوهرم بحث عوض میکرد یا قهر میکرد یا می‌گفت تو چه برادری هستی و ... یا دعوا راه ...

خانوادگی مشکل دارن ب خدا 😒😒😒

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
حالا مادرشوهرم تا آخر عمرم میگه تو از حسودی جاریت رو راه ندادی خونه ت ای خدا چه گیری کردم

دختر خوب حرف مفت همیشه پشت سر آدم هست تو نمیتونی بخاطر راضی نگه داشتن همه زجر بدی ب خودت که 

شما نخواه که مهر تائید مادر همسرتو بگیری بخدا ی نه گفتن راحت میکنه ادمو 

من جات عصبی ام این همه کوتاه اومدی که الان اختیار زندگیتو گرفتن 

نمیگم دعوا کن نه 

میگم حرمت زندگیتو اختیار زندگیتو بگیر دستت

2706