1874
2047

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

۱۷۶

۶۶

نه چاقم نه لاغرم 

راضیم

دخترى در من ساز اميدوارى مينوازد🧚🏻‍♀️☘️                                             گيرم كه در باورتان به خاك نشسته ام و ساقه هاي جوانم از ضربه تبرهايتان زخم دار است؛با ريشه چه مي كنيد؟....گيرم كه بر سر در اين باغ بنشسته در كمين پرنده ايد و پرواز را علامت ممنوع ميزنيد.با جوجه هاي نشسته در اشيان چه مي كنيد؟ ....گيرم كه مي كشيد ،گيرم كه مي بريد ،گيرم كه مي زنيد ....   با رويش ناگزير جوانه ها چه ميكنيد؟🌱💚✌🏻                                  متاسفانه كاربري هايي با نام مشابه به نام من زده شده كه من نيستم😑🙅🏻‍♀️اشتباه نگيريد لطفا🙏🏻 
2051

چاقم نیازی به تایید ندارم😂

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.
1718