2737
2734
عنوان

چالش با همسر یا دوست پسر یا رفیق فابتون😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 28788 بازدید | 252 پست
ای جاننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن ...

☹️زیاد تپل نیست اخه چون نارسه یکم لاغره میترسم بهش دست بزنم 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
ای جانم انشالله خوش قدم باشه اسم انتخاب کردی؟

نههه اصلا اسم فكرم نكردم بهش

مامانم ميگه بدنيا بياد قراره هوي صداش كني؟

گفتم اره😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم سر کاره و این ساعت سرش شلوغه گوشیشو چک نمیکنه،ساعت ۶ هم میاد خونه😐💔

شوهرت شغلش چیه ک تو قرنطینه و روز جمعه میره سر کار شوهر من دوهفته اس تعطیلش کردن ور دلمه

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

😂

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
2728
ن شوهر دارم  ن دوست پسر  ن رفیق فاب 😭😭😭

منم 🥺

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
برا من شاید سکته کنه چون بچه کوچیک داریم😂ولی باز میپرسم اسکرین میزارم😜

بخدا اگ جدیم باشه همینجور ریلکسه😤😀

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     

🥴🥴🥴🥴🤣🤣🤣🤣

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2738
چه راحت قبول کرد حتی دلیلم نپرسید    

اره😑😑😑

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
نههه اصلا اسم فكرم نكردم بهش مامانم ميگه بدنيا بياد قراره هوي صداش كني؟ گفتم اره😁

😂😂😂دیوونه 

من عاشق این اسمام 

کارِن، ایمان، نریمان، بهنود، مِهناد,کوروش، کیارش، 

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
شوهرت شغلش چیه ک تو قرنطینه و روز جمعه میره سر کار شوهر من دوهفته اس تعطیلش کردن ور دلمه

امروز استثناء مجبور شد مثل بقیه ی روز های هفته بره سرکار

پزشکه

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)
الهی بگردم بگو ویار گرفتم از خونه بدم میاد😂😂

عزیرم میگه بریم مسافرت تا حالت خوب بشه 😂😂 تاره دیروز حموم کردم بارداری هم باور نمیکنه😂😂😂

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏
2706