2726
عنوان

چالش با همسر یا دوست پسر یا رفیق فابتون😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 28723 بازدید | 252 پست
  واییی

😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بگو دوباره حاملم 😂

پسرم ۱۶ روزشه اخه 🤣

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
كنارم نشسته بهش گفتم من حاملم ميگه دوباره يكي ديگه رو همين حامله شدي؟🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ (خب من ٧ م ...

😂😂دوباره  رو همین حامله شدی🤦‍♀️🤣

حال دلم خوب نیست یه صلوات برام میفرستی مهربون؟   دوست دارم زندگیم و بدم دست کسی بگم میشه یه دقیقه اینو بگیری؟!   بعد فرار کنم😅🙂ته مانده ی من است مراعات کنید!دنیا لج کرده باهام🥺بسکه گفتم روبه رام🙃من دروغهه خنده هام🙂خیسِ خیسم خب از اشک😢هی زمین خوردم همش😪خالیه دور و برم😞باز چی اومد به سرم؟😔هرچی به سرم بیاد حقمه میدونی چرا؟! چون با همه خندیدم با همه مهربون بودم به همه کمک کردم براشون هیچی کم نزاشتم حتی بخاطرشون گریه کردم!!!ولی اونا تو دلشون بهم گفتن آویزونِ احمق!من اگه حافظ بودم مردم با سهراب سپهری فال میگرفتن☹خدایا میگما من که عقل درست حسابی ندارم مواظب گند زدنام تو قسمت های حساس زندگی باشه🙏🙄خدایا یعنی میشه که بشه؟! 

ما که قهریم چی بگم

پیش همم نیستیم😐

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
یاخدا😐🔪 منم عقدم ولی خداروووشکر حامله نشدم😐🔪

منم خودم حامله نشدم که رفیق همسرم نامزده اون باردار شده بود باهاشون گرفتار این دکتر اون دکتر بودیم بعد اون حتی همو بغل نمیکنیم😂

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
كنارم نشسته بهش گفتم من حاملم ميگه دوباره يكي ديگه رو همين حامله شدي؟🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ (خب من ٧ م ...

😂😂😂

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     

@asiasa   بیا چالش

😂😂😂😂😂میخوام انجام بدم😐😐😐😁

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
😂😂دوباره  رو همین حامله شدی🤦‍♀️🤣

خنگووله ديگه چيكارش كنم😂🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

وای عزیزم چقد زود هفت ماه شداااا همش فک میکردم هنوز دوسه ماهه ای, جنسیت چیه؟

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
به همین بهونه آشتی کن

نیم ساعته قهر کردیم

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2706