2703
2553

بچه ها اونایی که شوهر دارن پیام بدید بهشون که باردارید واکنششونو ببینید اگه باردارید بگید تصمیم دارید تا آخر بارداری برید خونه مامانتون

اونایی که دوست پسر دارن بگن باید کات کنیم بدرد هم نمیخوریم‌ ببینید واکنش چیه

سینگلا واسه رفیق فاباتون بنویسید میخوام ازدواج کنم یا رل بزنم یا هم بنویسید منو فلانی عاشق همیم خیلی وقته  ؛تصمیم داریم  باهم فرار کنیم😂

بچه ها شاتاتونو بفرستید اینجا😂

من خودم  مدیر ستاد حمایت از عقابان هستم😎😂بنابر این به یکی از رفیقای پسرم و یه دختر  پیام میدم واکنششونو میزارم براتون

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع

من میفرسم ب رفیقم ببینم چی زر میزنع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من الان باردارم اومدم خونه ی مامانم هم بمونم واقعا😂😂😂🤣

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

نه شوهر دارم نه دوس پسر نه رفیق 

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2714

تکلیف منی که بچم دنیا اومده و خونه مامانمم چیه ؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

دوس پسر من گریه میکنه در این حد وابستس بهم

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2706