2058
2047
عنوان

چالش با همسر یا دوست پسر یا رفیق فابتون😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4815 بازدید | 249 پست
چیشدهههه😕

نمیدونم گفت کاربر مبینا

منم تگت کردم😐✋

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2059
پستش کدوم صفحه هست؟؟؟

منو میگه

از اون دسته دخترایی هستم😌که بهشون سنگ پرت کنی🪨برات گل پرت میکنن🥀اما رو قبرت☠ �  My heart misses your warm caresses, my fathrدوست عزیز لطفا قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😆😃😂  با تچکر 
😂😂😂دیوونه  من عاشق این اسمام  کارِن، ایمان، نریمان، بهنود، مِهناد,کوروش، کیارش،

قرص لاغریه قیمتش چنده؟چقد مصرف کردی نتیجه گرفتی عزیزم؟

بگذار اميدواری در سياه ترين روزها هنر تو باشد...🌱
منم خودم حامله نشدم که رفیق همسرم نامزده اون باردار شده بود باهاشون گرفتار این دکتر اون دکتر بودیم ب ...

چشش ترسیده  

*هر چه شکفتم تو ندیدی مرا** *رفتی و افسوس نچیدی مرا ___ ماندم و پژمرده شدم ریختم ***تا که به دامان تو آویختم___ دامن خود را متکان ای عزیز *** این منم ای دوست به خاکم مریز___وای مرا ساده سپردی به باد***حیف که نشناخته بردی ز یاد ___ همسفر بادم از آن پس مدام*** میگذرم بی خبر از بام وشام___ میرسم اما به تو روزی دگر*** پنجره را باز گذاری اگر
2051
وای نازنین جان خیلی خوشحال شدم واسه مامان شدنت😍

عزيزدلممم 

مررسي گلم❤️❤️❤️

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
🤣🤣🤣🤣

والا 😂😂😂😂✋

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
1718